Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kell adózzak belőlük? Vagy...

Kell adózzak belőlük? Vagy ezzel a pénzkereséssel lehetőség miatt büntetést kapok?

Figyelt kérdés

Brave böngészőt használom pénz szerzésre de majd ha összegyűlt utalom Paypal-ra.

Honeygain használom és meg is kaptam már a kifizetést.

EarnApp-l is sikerült már pénzt szerezek, így most Paypal-on van teljesen 22,93 USD a PayPal egyenlegem.


De ezeket is elkezdtem használni Pawns app, Bee Network, ezeket is ki néztem de még gondolkodok róluk Packetstream, WatchTube.


Gondolkodok ebbe is bele kezdenék a Vidoza stb tárhelyekre raknám fel a filmeket és azt a linket be raknám Youtube-ra 5mp-es videóba és filmnézős oldalakra belinkelném, így kapnák a reklámokból pénzt.



Tudom nem lehet sokat keresni de azért jól jön a gyári munka után is még kis bevételhez jutni.


Szerintetek melyiket használjam vagy melyikbe kezdjek még bele?



De így nem akarok bajba kerülni mint ennél a videónál ami a YouTube-on található meg a címekkel:

Kékfény – Kalózper (2022.05.30.)

Kékfény – Kalózper (2020.09.15.)



2022. dec. 30. 23:53
1 2
 1/16 mindentudó99 ***** válasza:
Pár ezer forintiokkal senki nem foglalkozik. Munkatársan online nyerőgépen 80 forintos téten nyert 9 millát. Kiutalta . Na ő vakarta a fejét. Járt könyvelőről könyvelőre mire végre talált egyet aki tudta hogy kell leadóztatni. Nem merte csak úgy megtartani
2022. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor a filmfeltöltésből se lenne semmi bajom?
2022. dec. 31. 00:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a filmeket azért eléggé jogdíjasnak veszik, és a feltöltés illegális, a torrent ugye a szürkezóna hiszen ott letöltés közben fel is töltöd a filmet, de ha csak magáncélra csinálod akkor nem büntetnek meg érte, ellenben ha haszonszerzésre használod akkor igen, te meg konkrétan filmeket akarsz feltölteni és pénzt is szerezni belőle szóval, én a helyedben nemigazán kockáztatnék ezzel, ha valahogy rájönnek pár százezerre tuti megbüntetnek, azért a plussz pár ezerért nembiztos hogy megéri.
2022. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én pénzt nem kérek senkitől csak a reklámokból jön meg a megtekintések alapján.
2022. dec. 31. 00:28
 5/16 A kérdező kommentje:

De a többi programot használhatóm biztonságosan?

Nem kell börtönbe menjek vagy pénz büntetést nem kapok?

2022. dec. 31. 00:30
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha majd annyit keresel mint Eva Kaili akkor ne otthon bőröndökben rejtegesd a pénzt..

De ezek a fillérek senkit se érdekelnek.

2022. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Akkor a filmfeltöltésből se lenne semmi bajom?"


Az, hogy az összes személyes adatodat eladod, senkit sem érdekel. De jogvédett tartalommal pénz keresni illegális dolog. Ha rá tudod venni az embereket, hogy az általad készített anyagot megnézzék, és annak a reklámaiból keresel pénzt, az a megfelelő adózással legális tevékenység. De kétlem, hogy akár egyetlen filmet is forgattál volna.

2022. dec. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koplárovics Béci

Többi programokkal, böngészővel már nem kerülők bajba?

- Rendőrségi ügybe

- Nem adózóm

- Vírus, kibertámadás stb?

Telefonon is mennek mikkor a PC kivan kapcsolva.

2022. dec. 31. 00:54
 9/16 A kérdező kommentje:
Kérdőív kitöltésével is lehet pénzt keresni, az mennyire biztonságos?
2022. dec. 31. 01:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy hogy te nem kérsz pénzt, közvetve bevételt szerzel jogdíjas anyagokból, amiket illegálisan töltöttél fel, a lényeg azon van hogy te egy jogdíjas anyaggal akarod az embereket rávenni, hogy megnézzenek reklámokat, amikből neked lesz bevételed, a lényeg ugyanaz lesz, hogy te a jogdíjas anyagot használod bevétel szerzésre közvetve engedély nélkül.
2022. dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!