Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen feltételei vannak...

Milyen feltételei vannak annak hogy valaki Magánegyetemet hozzon létre Magyarországon?

Figyelt kérdés

Milyen feltételei vannak annak hogy valaki Magánegyetemet hozzon létre Magyarországon?

Milyen minisztérium foglalkozik vele?

Mia folyamata?

Milyen engedélyek kellenek?


Csak szimplán érdekel mert a Fudán egyetem végett.



2023. jan. 4. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Az egyetem már a múlté. Mért nem hozol létre inkább magánhadsereget mint a szovjet Wagner?
2023. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Nézz utána mert senki nem fog neked estig gépelni.
2023. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen feltételei nincsenek.

Ha van elég tőkéd, akkor veszel egy alkalmas telket, oda egy építész megtervezi, kivitelező kivitelezi az egyetemed épületét, kampuszát. Persze vehetsz is egy kész, alkalmas épületet és már csak tanarakat kell találnod, hogy elkezdődjön a képzés.

2023. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez csak információ semmi több.

Én nem akarok egyetemet alapítani :D

Csak elgondolkoztam, hogy a fudán egyetem ha itt akart alapítani egyetemet akkor csak nem olyan egyszerű folyamatnak kellene lennie.

De találtam infót az oktatási oldalán

2023. jan. 4. 13:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!