Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha E-jointot szívok közterület...

Ha E-jointot szívok közterületen és igazoltat a rendőr akkor honnan tudná hogy van benne thc is?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel ezen vitatkoztunk, hogy tegyük fel valaki rendel ilyen elektromos cigit amiben marihuánaolaj (+thc) van. De lekaparja a külsejét és így már nem látni hogy mi volt ráírva. Ezt szívja valahol és véletlen leigzoltatnák akkor honnan tudnák hogy ebben benne van a narkó? vagy csak sima e-cigi?

2023. jan. 28. 08:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szagról, másrészt a tekintetedből, fizikai tünetekből.


Gyanú esetén bevisz mintavételre, pisilsz egyet, ha pozitív (márpedig a mariska több napon vagy héten keresztül ürül, így sokáig kimutatható), akkor elveszi tőled a cuccot, téged hazaküld, és hát... Várhatod a papírt a hatóságtól:)

2023. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alapvetően sehonnan, de ahogy előttem írják, ha gyanús vagy kivizsgálhatnak és akkor már kiderül.
2023. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát én azt hallottam hogy nincs jellegzetes szaga, vagy ráfogom hogy ez illatosított :)

Rajtam a beállás se nagyon látszik. Akkor ezek alapján ez talán nem gáz...

2023. jan. 28. 09:38
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

A fűnek nincs jelegzetes szaga?? Egyszer húztam szét egy táskát, amiben volt egy őrlő, meg egy fél decis lezárt üvegben a szárított gandzsa. Még másnap is éreztem a szagát az orromban, mivel nem vagyok hozzászokva ilyenekhez. A rendőrök pont ezért tudják nagyon jól kiszagolni akár egy sima igazoltatásnál is, ha csak megszólalsz, vagy 1 méternél közelebb állsz.

Büdös mint a rosseb.

2023. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ahogy írtam ez elektromos cigi. És van ilyen patron is. Van ízesített is belőle, de alapjáraton nem úgy érződik az illata mint a rendes ganjának.
2023. jan. 28. 09:54
 6/20 A kérdező kommentje:
Szóval van illata a növénynek igen. De ebben kivonat van. És elektromos cigi. Egy ismerősöm szerint nem is hasonlít az igazihoz, pedig egy zárt szobában lett szívva.
2023. jan. 28. 09:56
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, értem.


Hát nem tudom. Lehet hogy haverod nem érzi, aztán valójában mégis van egy kis szaga.


(Egyébként ismerek olyan rendőrt, aki miután az éjszakás bevitt egy drogost, és volt nála egy gyufásdoboznyi méretű fémdobozban fű, ez a rendőr bement reggel dolgozni, a drogot már kb. 8 órája elvitték a bűnügyesek, de megkérdezte: "hozott be valaki kábszerest?"


Ennyire durván érzékeny néhány zsaru orra.

2023. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Sehonnan és senki se fogja nézni..

Ember, azt hiszed mindenki Einstein? Jó ha 3ig elszámolnak baszki...

Engem és barátomat már igazoltattak. Nálam volt vagy 3 gram móka, nála meg ketamin IS. Végigtaperoltak, kipakoltatták táskát kabátot és még se találták meg, pedig nagyobb volt a zacsi mint az enyém...

2023. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én simán kiszagolom. Annyi kábszeressel volt már dolgom hogy ha sétálok az utcán, és elhaladnak mellettem fűvel utánafordulok mert megcsapja az orrom.

Simán előállíthat egy mintavételre. Pesten ez a procedura ugy 4-5 órát vesz igénybe naptól napszaktól függően a leszólítástól.

Másképp meg a füvesről nem a szag alapján mondom meg hogy füvezettC hanem a beszéde valamint a klinikai hatásai miatt amit szemmel érzékelni lehet.

2023. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nincs fű szaga akkor hogyan. A haverom otthon zargatták, figyelgették, elzárták a szülei a padlás ajtót is mert oda járt füvezni (a szülei nem dohányoznak). Most ő is kipróbálta ezt és a szobában szívja, mellé gyújt egy füstölőt és semmit, SEMMIT nem vesznek észre szag alapján a szülei. Csak rajta látszik valóban. Viszont van aki régóta szív és jól bírja, azon meg nem látszik. akin nem látszik az pedig úgy tűnik lebukni sem tud sehogy.
2023. jan. 28. 12:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!