Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lakásszövetkezettel szemben...

Lakásszövetkezettel szemben lehet névtelen feljelentést tenni, szövetkezeti tevékenység, gazdálkodás, könyvelés, elszámoltatás, hasonlók hiányosságok miatt, mi a folyamata?

Figyelt kérdés
A lakásszövetkezetekre vonatkozólag van összeférhetetlenség? PL: szavazás számlálás-, felügyelőbizottsági tag választás-, elnökválasztásoknál....

2023. febr. 9. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Húzol egy papírzacskót a fejedre és felhívod a rendőrséget a mobilodról.
2023. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg egy haverodat, hogy tegyen panaszt, és kész.

Panaszt lehet, hogy nem csak tulajdonos tehet, viszont név kell hozzá. Az önkormányzat jegyzőjéhez kell fordulni.


Az illetővel nem tud mit kezdeni a kk, hisz nem tudja, hogy kinek a haverja, stb.

2023. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nektek meg mi bajotok van,nem kaptatok időbenien kecsketejet, hogy nem tudtok értelmesen válaszolni?
2023. febr. 11. 06:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyit megtudtam időközben hogy már valaki más tett már feljelentést. Amennyit a nettről megtudtam hogy a markó utcában lehet a névtelen feljelentést tenni.
2023. febr. 11. 06:08
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 már bocs, de szerintem teljesen normális választ adtam, reakciódat nézve szerintem veled van gond.

Ami egy névtelen feljelentést illeti, lesheted, hogy milyen nagy erőkkel nyomoznának ilyen esetben. (SPOILER: kb. 0)

Szerencse, hogy tett más feljelentést, akkor talán rendeződnek a dolgok.

2023. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocs az 1-es válaszára gondoltam. Mért ne lehetne névtelen feljelentést tenni..

Névtelen feljelentésnek is lehet sikeres, ha úgy van megírva..

Bár egy 2,3 mondatos érzelmi alapokon nyugvó feljelentésből biztos nem lenne semmi.

Az önkormányzati jegyző nem tud vele mit kezdeni itt már pár éve be volt jelentve, ez nem az ő hatáskörébe tartozik, nem hozzá kell fordulni.

Esetleg talán a cégbíróság, de az megint más tészta.

2023. febr. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!