Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyit kaphat ebben az...

Mennyit kaphat ebben az esetben az elkövető?

Figyelt kérdés

Kitervelve félreeső helyre csaltak ketten ahol megjelent egy harmadik fél aki részeg volt, elkezdett lökdösni és ütlegelni ( nyoma nem maradt pirosságonnkívül ), miközben egy másik személy ( egy azok közül aki elcsalt )hátulról ráncigált.


El kezdtem menekülni, utánam szaladtak ahol már késeléssel fenyegetőzött a támadó. Ennek hatására be menekültem a helyi dohányboltba, ahová szintén utánam jöttek( erről felvétel is készült) az elkövetők csak akkor mentek ki boltból amikor a dohanyboltos meg nyomta a riasztót.



2023. febr. 24. 01:45
 1/8 A kérdező kommentje:
A rendőr azt mondta, egy személy ellen indult eljárás garázdaság miatt, holott kitervelve ketten csaltak félre( sétálásnak indult ) és az egyik személy aki elcsalt hátulról rángatott( húzott volna jobban be a kivilágítatlan részre) miközben a harmadik fél( aki ellen eljárás indult ) ütlegelt.
2023. febr. 24. 01:47
 2/8 A kérdező kommentje:
A személy aki ellen garázdaság miatt eljáras indult, előtte ült már javító 8ntézetben.
2023. febr. 24. 01:48
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek?
2023. febr. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 lány volt akik félreeső helyre csaltak, abból az egyik akit ismertem ő hívott ki, ő 26 körül. A másik csaj aki hátulról támadt ő is 18 pluszos de őt nem ismertem viszont ez tuti


A támadó ffi az 17 vagy 18 de azt hiszem 18


Viszont nekem eleve az is fura mivel mind részt vettek benne közülük ketten fizikailag is, mégis csak a ffi ellen indult ügy garázdaság miatt. Ezt mondta ma a rendőr telefonon

2023. febr. 24. 02:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek neked, meg lehet a rendőrök is.

Mennyit kaphat, nem tudom. Nem értek hozzá.


Viszont eléggé hiányos a történet.


Valószínűleg ennyi a bizonyítékuk, amivel csak a fiút tudják megvádolni.

A kést megtalálták egyáltalán nála? Ezt nem írod.

2023. febr. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, így nem tudok nyilatkozni sem a késről.


Röviden tömören írtam le a sztorit csak.


Köszi a válaszolókat kivéve hatoskának, ki a tököm az a levike?( Ne válaszolj, költői volt a kérdés, nem érdekel ki az de nem én )

Vagy ez itt valami belsős humor akart lenni?

2023. febr. 24. 07:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Levike egy gyerek, aki sűrűn lop edzőtermek öltözőiben hagyott táskákat edzés alatt (főleg női áldozatai vannak).

Nekem egyébként elég trollszaga van, de rendszeresen ír, hogy megint elkapták, mennyit kaphat.

2023. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fasza xd
2023. ápr. 21. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!