Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fiamat ilyen idegi gondok...

Fiamat ilyen idegi gondok miatt gyámság alá tudom-e helyeztetni az alábbi körülmények miatt?

Figyelt kérdés

Pénzügyi végzettsége van, bankfiókban dolgozik nagyon jó fizetésért közel 5 éve, külön lakik tőlünk albérletben. Aztán tegnap délután közölte velünk, hogy elege lett a bankból meg az egész szakmából meg az emberekből is, úgyhogy beadta a felmondását és elmegy egy csirketelepre napos csibéket gondozni havi 180.000 forintért. Azt mondja nem érdekli hogy csak ennyit fog keresnj, odaköltözik valami haverjához külön szobába az albérletből ahol csak a rezsibe kell beszállnia így ennyiből is meg tud majd élni, ő innentől csak az állatokkal akar foglalkozni hányik az emberektől meg attól hogy mindenki csak a pénzzel foglalkozik az életbe.


Nem tudom, nem értem mi lelte, mi történhetett, beszélgettünk a feleségemmel ő azt mondta el kellene vinnünk idegorvoshoz és kérni hogy kerüljön a gyámságunk alá még mielőtt más butaságot is csinál az életével


2023. febr. 25. 16:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mennyire lehet ezt komolyan venni mármint amgát a kérdést, de ha valós is akkor igy döntött és pont, felnőtt ember, saját döntése.
2023. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Én is azt választanám, ami boldoggá tesz.
2023. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Naponta 5* legalább , én is azt szoktam mondani, hogy inkább megyek tehenet ganèzni. 😅 szóval megértem. A csirke nem beszél vissza
2023. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem jelenti azt, hogy bármi agybaja lenne, vagy gondnokságra szorulna. Felnőtt ember, hadd élje már az életét úgy, ahogy boldog is tud lenni. A pénz nagyon nem minden.
2023. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám ha mindenkit gyámság alá lehetne vetetni aki állatokkal dolgozik vagy 180at keres. 😂


Hülye vagy-e, kérdező?

2023. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Van neked fogalmad arról, mennyire stresszes munka bankfiókban dolgozni? 5 év alatt simán ki lehet égni, rámehet az egészsége a fiadnak, kikészülhettek az idegei. Én is a pénzügyi világban dolgozom és maximálisan megértem a gyerekedet, simán lehet, hogy besokallt.

Ismertem olyan pályaelhagyó fiókvezetőt, aki évek óta gyümölcsöt termel, de film is készült egy pénzügyi igazgatóról, aki inkább pizzafutár lett:


[link]

2023. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Jaja, szerintem is csúnya a szín amire a gyerekem festette a lakását, szerintem én is gyámság alá vetetem.
2023. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Na jó. Súlyos bajok vannak a fejben. De a tiédben, nem a fiadéban. Naná, hogy én is inkább azt választanám, ami nem őröl fel. Van még hely a csirketelepen? Inkább mint eladónak lenni, aztán a sok idiótának vigyorogni.
2023. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Lányom dolgozott az OTP-nél, másfél év után egyik napról a másikra hagyta ott.Nem akart többet hazudni az embereknek,sem átverni őket.

Most egy magán-gazdaságban dolgozik,lassan négy éve.Mindent csinál,mert érdekli.

Imádja a munkáját, a kollégákat,és a természetet.Kivirult és soha többé irodában,vagy emberekkel foglalkozva nem akar dolgozni.Pedig van diplomája is.

2023. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól tette a fiad. Mer változtatni, tesz érte. Ne aggódj miatta, nagyon is jól tudja mit akar.

Ez is egy állomás, nem hinném hogy onnan megy nyugdíjjba. De ha igen, az sem probléma szerintem. Az állatgondozás nagyon jót tesz a testnek léleknek. Neki ez egy terápia lelkileg. Én is most betanított melózom vezető beo után. Igaz, a pénz lófütty, de no stressz, és most ez a legfontosabb.

Hagyd élni.

2023. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!