Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentheto es buntetheto...

Feljelentheto es buntetheto az aki kamu profillal es kamu szöveggel kert es kapott "olyan" kepeket?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 07:44
 1/6 anonim válasza:
35%
Attól függ, mennyi idős vagy? Létezik még a fiók?
2023. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel itt gyakorizik, felteszem legalább 16 vagy már.


Persze, megpróbálhatsz feljelentést tenni, de a rendőrségen az lesz az első, hogy megkérdezik tőled: próbáltad már letiltani?


És sokkal egyszerűbb is. Vagy egy dickpicért ennyire szeretnél több órát elpazarolni az életedből a rendőrségen?

2023. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Meg nyilván attól is függ milyen bizonyítékok vannak. Nem vagyok jártas ebben, de gondolom be kéne mutatni, hogy valóban olyat küldött-e neki az illető. Mert most az, hogy ott a kérés, nem jelenti azt, hogy olyat is kapott.

Ha meg le sem mentette, teljesen felesleges huzavona szerintem, a képeid elvesztek az éterben, hacsak te le nem mentetted és törik fel a telefonod vagy ilyesmi, akkor sohasem leszel zsarolható vele, és nem is fogod viszontlátni sem.

2023. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én azt tudom tanácsolni, hogyha nem zsarolt és nem fenyegetett, akkor okulj belőle, és legközelebb egy ilyennél légy sokkal de sokkal körültekintőbb és óvatos.

Velem is történt ilyen, nyilván az arcom nem látszódott a képeken, megnézte, majd hagytuk egymást igazából. Azóta sem hallottam felőle, nem is tudom ki lehetett. Se nem zsarolt, se nem fenyegetett.

Igaza van az előttem szólónak, a képed nagy valószínűséggel soha nem lesz viszont látva, ahogy az enyém sem.

Tanulj belőle mindenképp, és ha úgy van, kérj hívást/videóhívást, hogy biztosan tudd ő van-e mögötte.

Remélem tudtam segíteni. :)

2023. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem fog kiderülni ki van a profil mögött. Ha küldtél neki meztelen képet így jártál
2023. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd csenelt
2023. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!