Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit írnak a baleseti jegyzőkön...

Mit írnak a baleseti jegyzőkönyvbe?

Figyelt kérdés
14-én történt baleset az óvodában. Nem kaptunk jegyzőkönyvet róla. Viszont 2 nap múlva az orrom alá dugtak valamit amit a lelki állapotom miatt nem igazán fogtam fel.(épp elvitték a gyereket műteni) Abba a jegyzőkönyvbe csak a baleset körülményeit írhatják le, vagy azt is, amit én mondtam?

2023. márc. 23. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt írják le, ami történt. A baleset helye, körülményei, pontosan mi történt, vélhetőleg mi történt.

Nem tudom ki dugta a papírt az orrod alá, miért 2 nap múlva és ki vagy te a történetben, így passz, hogy bele kerül e, amit te mondtál. Ha te vagy az ovono es azt mondtad, láttad amint Pistike zuhan a maszokarol és azonnal rohantal hogy segíts, az benne lesz q jegyzokonyvben. Ha anyuka vagy és azt mondtad, ott setlatal az ovi mellett és láttad hogy Pistike zuhan, az ovoneni meg rohan segíteni, az nem lesz benne. Ez esetben mondjuk alá sem kell írnod, max azt, hogy egy példányt átvettel

2023. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Én vagyok az anyuka. Saját példányt nem kaptam, és nem is írtam alá azt,hogy a másik jegyzőkönyvet átvettem.

Egy valamit írtam alá,amin a gyerek adatai voltak, plusz egy két mondatfoszlány rémlik.

2023. márc. 23. 08:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és az óvoda vezető dugta az orrom alá.
2023. márc. 23. 09:04
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
59%

"Egy valamit írtam alá,amin a gyerek adatai voltak, plusz egy két mondatfoszlány rémlik."


Az a jegyzőkönyv. Nem kerül bele, amit te mondtál, mert nem voltál ott a balesetnél.

2023. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most hogy kell elkepzelni? Te a gyerekkel ott vagy a kórházban, épp készítik elő a műtétre. Ovodavezeto csak úgy megjelenik és alá irat veled egy papírt, ott, a kórházban, az elokeszitoben? Ne haragudj, de ez nem életszerű
2023. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!