Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az új Ped státusztörvény...

Az új Ped státusztörvény (élesben megy idén júniustól), amely megfosztja a tanárokat a Kjt-s jogállásuktól, vezényelhetővé teszi őket stb stb az jelent-e bármit is a közoktatásban dolgozó, nem tanári NOKS munkatársaknak?

Figyelt kérdés

Mint pl. iskolatitkár?


Az iskolatitkárok szabiját nem lehet csokítani pl mert már így is a minimumon van, a bérükön sincs mit csonkítani, semmiféle előmeneteli vagy iskolázottságot (egyetem stb) figyelembe vevő bértáblájuk nincsen, a béka valaga alatt keresnek így is-így a NOKS emberektől nincs mit elvenni? nekik az egész nem lényeges mert ők tényleg max a láncaikat veszíthetik?


2023. ápr. 2. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyen igazam, de szerintem ezzel most beverik az utolsó szöget is a magyar oktatási rendszerbe.

Új tanár már nem lesz, a mostaniak, meg boritékolható, hogy nagy százalékban fognak átmenni, vagy magániskolába tanitani, vagy pályátváltani. Igy kell tönkrevágni egy országot.

2023. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de én nem ezt kérdeztem. én leszarom mi lesz a tanárokkal. de mi lesz a NOKS-os emberekkel?
2023. ápr. 2. 18:27
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem lesznek tanárok, nem lesznek iskolák, akkor nem lesz szükség iskolatitkárokra sem szerintem.
2023. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Ha nem lesznek tanárok, nem lesznek iskolák, akkor nem lesz szükség iskolatitkárokra sem szerintem."


újra elmondom: én nem ezt kérdeztem. a kérdésre kérek választ. a véleményed jóslataid nem érdekelnek.

2023. ápr. 2. 19:14
 5/14 A kérdező kommentje:

"Ha nem lesznek tanárok,"


Mellesleg a sok szaréletű senki ugyan hova menne? Ha alkalmas lenne bármire is, eleve nem ment volna tanárnak.


A 40-es 50-es soha mást nem dolgozó Mari nénik és Feri bácsik hova kellenek, WC-t pucolni se. Maradni fognak tanárnak.

2023. ápr. 2. 19:21
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

"Mellesleg a sok szaréletű senki ugyan hova menne? Ha alkalmas lenne bármire is, eleve nem ment volna tanárnak."

Gyökér vagy, kérdező. Egy nagyképű megmondóember. De nem hibáztatlak, csak szomorú vagyok. Erre nevel, kondícionál a mostani kormányunk.

2023. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Gyökér vagy, kérdező. Egy nagyképű megmondóember"


És mindezek mellett mindenről szó van CSAK ARRÓL NEM AMIT KÉRDEZTEM!

2023. ápr. 2. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezek után, még csodálkozol? :D
2023. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Soha nem értettem meg azokat a segg gyökereket akiknek lövésük sincs a kérdésről de azért hozzápofáznak és mindenről ugatnak ahelyett hogy beismernék hogy fingjuk sincs semmiről. de akkor minek ugatnak bele?
2023. ápr. 2. 19:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Újra megkérdezem: a kérdésemre hol a válasz? Nem látom.
2023. ápr. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!