Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthatok?

Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hétvégén vásároltam autót egy kereskedésből, le lett beszélve, ha tetszik akkor elhozhatjuk még aznap mivel rendszámos.

A kereskedő akkor közölte hogy egyébként kivan vonva a forgalomból miután elutaltam a pénzt. Mivel nagyon messzire mentünk érte, és hiretelen nemtudtam hogyan dönteni így haza jöttünk vele. ( egyébként a kereskedő bíztatott is hogy senkinek nem volt ezzel még problémája, sokan így vittek el autót)

Viszont több véda kapun is átmentünk. Ezek után egy ismerőstől tudtuk meg ő is így járt viszont nem kapott semmi büntetést, azonban engem ez nem nyugtatott meg.

(Azóta nagyon utána olvastam mindennek és tudom hogy nagyon elhamarkodottan döntöttünk így és felelőtlenség volt, körültekintőbbnek kellett volna lenni ez tény, és hülyének lettünk nézve)


Ha a kamera kiszűrte, milyen büntetés várható? Milyen következményei lehetnek?

Járt így más is?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2023. ápr. 11. 14:20
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem ebből legfeljebb pénzbírság lehet.
2023. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerősöm tévedésből (nem tudott róla, hogy ki van vonva a kocsija a forgalomból) hónapokig közlekedett az autójával ezer véda alatt és autópályán is. Senki sem szólt hozzá. Ez kb. egy éve történt.

Amúgy rohadjon meg az ilyen kereskedő!

2023. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!