Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem értem, hogy miért csak a...

Nem értem, hogy miért csak a diákok annyira mérgesek? Amit az oktatással csinálnak, az olyan szintű hazaárulás, és olyan szintű őrület, hogy ezért bármilyen nyugodt ember vére felforr, nem?

Figyelt kérdés
Miért nem söprik el ezeket az embereket végre? Miért mennek újra és újra haza az emberek, vagy ki se mennek?

2023. ápr. 25. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem.a tanárok alig pár százaléka sztrájkol,ne kelljen már minden egyes alkalommal leírni.a diákok meg tanuljanak,ne a sztrájkot gyakorolják.
2023. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Aki már kikerült az oktatásból, már mindegy. Neki már nem lesz jobb.
2023. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Én nyugodt vagyok.

Amikor én jártam gimnáziumba nekem is magántanárok kellettek,hogy még érettségi előtt nyelvvizsgázni tudjak, meg felkészülni a szívatós egyetemi matekra.Mivel a közoktatás akkor sem ért sokat.


Valószínűleg az én gyerekeimnél is így lesz.



Nem csak az oktatási rendszer rossz,hanem a pedagógusok humán erőforrása is.

2023. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Tehát pl én már a 4.x-et taposom. Már nem vagyok képes tanulni az életkoromból kifolyólag. Az oktatásom is silány volt már akkor. Alig tanítottak valamit, mégis valahogy mindig jó tanuló voltam még egyetemet is végeztem. Nekem már nem tudna nyújtani semmit az oktatás, de ugyanígy érzi az a 20 éves is aki kikerült. Nekünk ez a hajó már elment. Tüntessenek a gyermekek.
2023. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért nem sztájkol, mert így sincs ideje, vagy mert annyira magára maradt, hogy értelmetlennek tartja, mert semmi szolidaritás nincsen. Hogy tanuljon a diák, ha a tanárai elmentek, te bamomaccú? Nincs olyan osztály, ahol ne mentek volna már el tanárok, van ahol évente más tanár van, olyan, akinek nincs képesítése sem. Épp most akarják törvénybe iktatni, hogy pedaszisztensek taníthassanak bármit, pedig már így is irodalomtanár tanít fizikát. Ezért sztrájkolnak a diákok, mert őket érinti és nem tudnak leérettségizni. Szerintek ne gyere ide trollkodni. annyira szomorú, hogy ilyen ostoba és rosszindulatú, hazaáruló anoním propagandistákkal tele van az ország, komolyan rosszabb, mint a kommunista időkben, mert akkor megfélemlítették az embert, most viszont önként irogatnak ilyen kádárdumákat.
2023. ápr. 25. 09:21
 6/12 A kérdező kommentje:

"Én nyugodt vagyok. Mivel a közoktatás akkor sem ért sokat. Nem csak az oktatási rendszer rossz,hanem a pedagógusok humán erőforrása is."


Éppen azért szomorú, mert egyre rosszabb, aminek egyre jobbank kéne lennie! De van egy hatalmas különbség aközött, hogy a szocik elhanyagolták, és hogy a Fidesz most stánt szándékkel teszi tönkre és tudatosan, sőt ezzel akar megfélemlíteni egy hatalmas társadalmi csoportot, és hogy az ország oktatását nem csak hosszú távra tönkre teszi, de az a konkrét célja, hogy versenyképtelen legyen.


Ajánlom ezt a beszélgetést:

https://www.youtube.com/watch?v=lGNWXlMHBQg

2023. ápr. 25. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Miféle hazaárulás? Max az a törpe kisebbség követ el árulást, aki tanítás helyett tüntikézik. A diákok meg tanuljanak, ki akadályozza meg őket benne?
2023. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Úristen ezek a válaszok:D


Rosszak a pedagógusok? Hááttt... iggen.... ezért szeretnének változást az oktatásba, hogy a jó pedagógusok ne lépjenek le...

Tehát aki szerint rosszak a pedagógusok, annak támogatnia kellene a tüntetőket.


4X évesen már nem megy a tanulás? Ez baromság. Anyám pl 50 évesen tett le e gy nyelvvizsgát és ment el egyetemre, mondván ezt mindigis sajnálta, hogy kimaradt fiatal korából.

Csak a halott ember nem tud tanulni.


Ez a "nkünk is szar volt, szóval nem baj, ha másnak is az" ez gyönyörűen mintázza miért nem halad semerre az ország..

2023. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

#7


"A diákok meg tanuljanak, ki akadályozza meg őket benne?"

Orbánék a státusztörvénnyel. A tanárok felmondanak - kivel tanuljanak a diákok?

2023. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
9# a státusztörvény biztosan nem. A legtöbbet legahtékonyabban az ember a maga tempójában képes megtanulni autódidakta módon. Ma már itt a net. Minden megtalálható rajta. Nem is kell tanár
2023. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!