Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Budaházy György mikért hurcolt...

Budaházy György mikért hurcolták meg ennyire?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert szereti a hazáját és tesz is érte.
2023. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy ezt a sztorit én se értem.

Elvileg akkor a Fidesz szekerét tolta, másrészt nem is csinált semmit.

Plusz vagy 15 évig tárgyalták az ügyet.

2023. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

A per a baloldal alatt kezdődött, a baloldal utálja a hazafias embereket.A Fidesz meg nem tehetett semmit, így is sipákol a sok buggyant Brüsszelben,hogy nincs "jogállam".


Most lett alkalom kegyelemben részesíteni, szerencse is kellett hozzá.


Budaházy senkit sem ölt meg.

A gyilkos kisebbségi a Cozma ügynél kapott 10 évet.Budaházyék ügye meg 15 év húzódik.

2023. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert egy közönséges terrorista, azért
2023. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

3as, 13 éve van egy olyan kormány, aki a tenyerén hordozza ezeket a hazafias embereket és mindent megtesz a hazafias embereket utáló baloldal ellen.

A hazafias oldal, miért várt 13 évet a kegyelmével?

2023. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

5#


Azért, mert nem osztogathassák csak úgy találomra.Hasonlóan, lecsukatni sem csukathatnak le akárkit.Ha így lenne, az egész DK börtönben ülne.

2023. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Rendben, ha senki, akkor én bedobom.

Mivel se nem voltam ott, se nem vagyok érintett, ezért csak hallottam a haveromtól, de a haverom azt mondta Budaházyról, hogy azzal gyanúsitották, hogy puccsot szervezett akkoriban Gyurcsány ellen, ami leginkább 2006-ban, a maguktól repkedő macskakövekben és az öngyulladó TV székházban csúcsosodott ki, de a haverom szerint olyan bűncselekményekhez is köthető a neve, mint a Csintalan Sándor elleni támadás, ahol, nyilván Csintalan, csak kamuzott és hipohonderként jár, még ma is korházba a támadás miatt, de ugyanilyen szervezti szinten merült fel a neve a 64 vármegyétől kezdve, a magyarok nyilain át, a magyar gárdáig egy csomó szélsőjobbos -terroista gyanús- szervezet mellett. Szeretném, nyomatékositani, hogy ezt a haveromtól hallottam, nekem semmi közöm a leirtakhoz és véleményem sincs.

2023. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os, ezzel azt akarod mondani, hogy Budaházy-t bűnbaknak használta a jobboldal, hogy Gyurcsányt védje?
2023. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Oké, én értem hogy macskakövet dobált, de hol marad a terrorizmus?
2023. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert magyarnak született.
2023. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!