Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt, hogy egy körözött személy...

Azt, hogy egy körözött személyt ennyire ellenőriznek, saját maguk döntése a járőröknek, vagy felsőbb utasítás és végre kell hajtani nekik, ha tetszik, ha nem?

Figyelt kérdés
Egy hét leforgása alatt háromszor csengettek be a rendőrök, fotót mutattak, hogy ismerem-e ezt a személyt, mondom igen, mikor láttam utoljára, hát mostanában nem, és ha meglátom, hívjam azonnal a rendőrséget. Az ok az, hogy hat szabálysértés és egy zsarolás bűntett miatt nem kezdte meg az elzárást meg a szabadságvesztést. Aztán minden alkalommal a lakcímére is becsengetnek, de nem tartózkodik ott. Ma beszéltem a családtagjával, hogy ide is becsengetnek és mondták, hogy körözés és elfogatóparancs van ellene. Azt mondta a családtag, hogy hiába jönnek a rendőrök, nem lesz itt. Kezdem unni, hogy ide is becsengetnek mindig, kisbaba van és nem hiányzik. Arra gondoltam, hogy lehet, sőt biztos hogy a járőrök nem jönnének mindig, szívesebben ülnének a kocsiban, meg kocsikáznának a városban, ugyanis lehet ők letojják, hogy körözés van kiadva, úgy vannak vele, majd meglesz, csak lehet a főnökök utasítják őket. Mit gondoltok van ebben valami?

2023. máj. 3. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Unatkoznak azért csöngetnek be hozzád🤣🤣
2023. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DK-s ***** válasza:
81%

Maguk a rendőrök nagy ívben lexarnának téged, mert tudják hogy nálad úgysem lesz. De a nagyfejűek biztosra akarnak menni, úgyhogy "ez van".


Én biztos hogy kiragasztanám az ajtóra hogy X.Y nem tartózkodik a lakásban, majd kikötném a csengőt. Ha vernék az ajtót, kinyitnám, és megkérdezném hogy nem tudsz olvasni, baxdmeg?! Mert a gyerek meg tőled nem tud aludni! Ezt kb olyan hangerővel, hogy egy utcával odébb is tisztán hallanák. Ezután szó nélkül baxnám be az ajtót.


Tehetetlenek, elmehetnének a qrva anyjukba.


Utálom a zsarukat! De gondolom rájöttél.

2023. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elő leszel állítva dks azt mész vissza a haverjaidhoz baracskára.
2023. máj. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DK-s ***** válasza:

#3-nak:


És pontosan hogyan képzelted az előállítást, ha én nem engedem be őket?


Pontosan milyen jogcímen kezdenének intézkedésbe? De olyant mondj, aminek be is kell igazolódnia, ha nem akarnak jogszerűtlen intézkedésbe kezdeni.


Elmehetnek a csába.


Egyébként a "baracskára" szót nagy betűvel szokás írni, és az amúgy is "nyugdíjasház" a bukott rendőröknek, meg a pedofiloknak. Én nem "Baracska" súlycsoport voltam. 4-es, K.V besorolással nem szokás Baracskára szállítani senkit.

2023. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DK-s ***** válasza:
Teljességgel kizárt hogy #3 ügyész legyen.
2023. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!