Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag érhet engem bármi...

Jogilag érhet engem bármi hátrány ha lemásolom egy magyar kisvállalkozó ruháját?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy amúgy nagyon egyszerű ruha amit egy magyar kisvállalkozás gyárt időszakosan.

Azonban szürreálisnak érzem az árat amit elérnek érte. Emiatt arra gondoltam, hogy megvarrom magamnak itthon - talán még jobb minőségben is.

Nyilván nem akarom forgalmazni, semmi ilyensmi, tényleg csak varrni akarok magamnak egy ruhát akinek "kitalálója" viszont magyar és emiatt talán még fel is ismerhető.



2023. máj. 10. 14:27
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szerintem nem senki nem fogja tudni hogy honnan van ha nem mondod el senkinek
2023. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hova gondolsz ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Ha csak magadnak varrod és nem sorozatban mondjuk a Meskára, akkor semmi gondod nem lehet belőle.
2023. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne reklámozd
2023. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!