Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek lehetséges lenne...

Szerintetek lehetséges lenne valakit csak egyszer meglátogatni egy külföldi börtönben aki engem nem ismer csak én őt?

Figyelt kérdés

Nagyon fura sztori tudom

Volt egy plátói szerelmem, aki külföldön börtönbe került nagyon hosszú időre….

Tudom nagyon hülyén hangzik, de amióta kiderült hogy mennyi időt kész bent, egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat, hogy életemben először lehetőségem lenne látni hiszen most először tudom a pontos tartózkodási helyét…

Ha elutaznék abba az országba és megmondanám hogy őt szeretném látni, lenne lehetőség? Vagy megkérdeznék őt is hogy akarja e?



2023. máj. 21. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem ajánlom, felejtsd el.
2023. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad melyik ország. De általában nem úgy van, hogy odamész délután kettőkor és bemondasz egy nevet és odahozzák neked a fogvatartottat. Valószínűleg felügyelik a kapcsolattartókat, nem mehetsz be ismeretlenül. És mindenképp megkérdezik őt is erről az egészről.
2023. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tudnod az ottani börtönszabályzatot. Ehhez nem kell kimenni. Amúgy felejtős.
2023. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt direkt nem is szeretném hogy nehogy itt valaki rájöjjön hogy kiről is lehet szó, de annyit mondhatok hogy nagyon szigorú ország, a covid alatt is brutálisak voltak


Tudom hogy nem sok esély van erre, de nekem tényleg megfordult a fejemben, másképp sosem láthattam volna, most viszont konkrétan tudom hogy hova lesz sokáig bezárva….


Egyébként is terveztem abba az országba utazni majd mint turista és ha már ott vagyok…. Akkor arra gondoltam mi lenne ha megprobalnam

Igazából fogalmam sincs hogy mennek egyáltalán a családtagok látogatásra(szerencsére) szóval gondoltam megkérdezem

2023. máj. 21. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

„Tudom nagyon hülyén hangzik...”


Nem véletlenül. Például a nagy sajtónyílvánosságot kapott bűnözők a böriben sok levelet kapnak ismeretlenektől, ami biztos jó dolog lehet ha már ülnek, de azért valószínűtlen hogy ismeretlen jöttmentekkel csevegni akarnának.

Amúgy Andrescu Tate-re tippeltem volna ha még mindig rács mögött lenne :D

2023. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk kva jó nő vagyok, aki azért mozgott már kicsit “ilyen” világban tekintve hogy modellkedtem régebben, nem egy banyarem 16 éves kislány, talán az meg kicsit segítene is :D

De ettől függetlenül a folyamatra lettem volna kiváncsi, hogy lehetséges e….

Igen, megszállott voltam/vagyok vele kapcsolatban, azért is mennek ilyen messze, hogy még ezt is meglepjem…


És andrew tate-nél meg jobb az ízlésem bocsánat :D

Meg Románia nem tudom mióta számít szigorú országnak…. Ha jól tudom ott bűnözőtt


Féltem is kiírni, nehogy felismerjék, de szerencsére itthon tényleg alig ismerik.

De valóban kislányos hülye ötlet tudom, de sajnos ahogy mondtam megszállottja vagyok évek óta és ilyen messze is elmennek….

Életemben nem láttam még olyan férfit mint ő és fel sem fogom hogy börtönben rohad jelenleg is.

Ha tudnám hogy lehetséges, biztosan kiutaznék


De nyilván nincs sok esély… azért a remény hal meg utoljára

2023. máj. 23. 23:37
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2023. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!