Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik olyankor ha...

Mi történik olyankor ha valaki az érettségi megtekintéskor bele ír az érettségibe? Mi lehet a következménye ?

Figyelt kérdés
Nem engem érint csak kíváncsi vagyok

2023. jún. 5. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Az okirathamisítás!
2023. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ilyenkor milyen következménye van ?
2023. jún. 5. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Semmi. Nem tilos beleírni.
2023. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"Nem tilos beleírni."

Mondja ezt a sokszorosan lepontozott troll akinek talán még 8 általánosa sincs :D


Érveénytelenítik és írhatod újra! Aztán örülhetsz ha ennyivel megúszod.

2023. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%
Nem érvénytelenítik, mert nem tilos beleírni.
2023. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Bele nem írhatsz, mert az már befejezett (lepecsételt) dolgozat. Ha ilyenkor próbálnál valamit mókolni az okirathamisítás, merthogy az érettségi bizony hivatalos okirat.


Amit tehetsz, hogy észrevételt teszel írásban, amit jegyzőkönyveznek.

Ezt kivizsgálhatják....

2023. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem tom 3-5-öt miért nem törölték. Nem kéne ilyennel vicceskedni.

Volt olyan gyerek akit elitéltek azért, mert szórakozott az érettségijével. Tessék kiguglizni.

És kérdező az elég szomorú ha ezt itt kell megkérdezned és nem mondták el az iskolában.

2023. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 nem érint engem én már dolgozom

Csak volt iskolában ahová jártam valaki elvileg megpróbálta és kivancsiságból kérdeztem mert pontos infót nem találtam erről

2023. jún. 5. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Akkor is szomorú, hogy nem mondják el hogy miről van szó. Nálunk volt jogi ismeretek óra 2 évben is. Meg érettségin is elmondták hogy mi a helyzet.

30 év múlva ha visszamész a sulidba akkor is ki tudják adni, hogy van-e érettségid és milyen eredménnyel vizsgáztál, stb. Ne gondolja senki hogy ebben csak úgy bele lehet írkálni ahogy ez a berom 3-as mondja. Gyakorlatilag az meghatározza az életeted hogy van-e érettségid vagy nincs. Minden erre épül.

2023. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Milyen végzettségű tanár tanította a Jogi ismereteket?
2023. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!