Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki jobban ért a munka...

Valaki jobban ért a munka törvényben? Sajnos nem vagyok benne igen jártas.

Figyelt kérdés
Jelenleg a hónap végéig főllásba vagyok bejelentve munkaszerződéssel együtt az iskolámmal(gyakorlatok miatt heti 16 óra). De most kaptam egy állás lehetőséget napi 8 órás munkaviszonnyal. Ebben az esetben az új munkahelyem próbaidő alatt alkalmazni tud napi 8 órában? Mit kell tennem ez esetben , keressem fel az iskolámat a szerződés bontása végett? Most tettem le az utolsó vizsgát, megszűnt a kötelezettségem. Hogyan kell eljárnom szerintetek?

#munkaidő #próbaidő #Munka törvénykönyv #szakképső iskola szerződés
2023. jún. 12. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az MT-hez, attól függ, hogy az iskoláddal milyen szerződést írtál alá. Menj fel az iskolatitkárhoz, ő majd elmeséli.


Egyébként általában örülni szoktak ha valaki állást talált, én még olyat nem láttam, hogy kötekedtek volna.

2023. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja, hogy több munkaviszonyod legyen egyszerre
2023. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!