Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudok Facebookról olyan...

Hogy tudok Facebookról olyan képet levetetni, amin én vagyok?

Figyelt kérdés
A szépséghiba még annyi a dologban, hogy az illető letiltott...amikor még nem volt letiltva úgy rémlik valahogy jeleztem a Facebook felé, hogy az engedélyem nélkül tették fel, mégsem vetették le. Azóta viszont tiltva lettem, de a kép még mindig fent van.

2023. jún. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megkéred ismerödtöl, hogy jelentse fel és adja meg, hogy te vagy rajta.
2023. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez a gyerekes bosszú kategória?
2023. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöket kérj meg, hogy jelentsék! Nekem is volt, hogy ellopták a profilfotómat. Pikk-pakk tiltotta a facebook az illető egész profilját.
2023. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm mindnekinek!
2023. jún. 15. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi van abban az esetben, ha nem találnak semmi kivetnivalót a képben?

Egy ismerősöm jelentette, majd mikor újra ráment, valami hasonló szöveget írtak neki...mondván semmi rossz nincs a képpel.

2023. jún. 18. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te szerepelsz a te profilfotóján? De, találnak benne kivetnivalót. Törölni fogják a profilját.
2023. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a profilfotóján, csak egy nagyon régen feltett képen. Én is jelentettem kér profilról, plusz egy ismerősöm és ő szólt, hogy ezt írja ki neki:

"Ezt a fényképet már jelentetted.

Az ellenőrzést végző csapat véleménye szerint ez a fénykép nem sérti a közösségi alapelveinket."

És őszintén szólva baromira zavar, hogy fent van rólam az a kép, miközben annak az embernek már réges rég semmi köze hozzám (csak hogy érthetőbb legyen, egy családtagról van szó, aki a nagyvilág előtt eljátsza, hogy mennyire szeret, mindeközben lassan 10 éve nem beszélünk).

2023. jún. 22. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!