Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatnak. Komolyan vehető ez...

Zaklatnak. Komolyan vehető ez az ügy?

Figyelt kérdés

Feljelentést szeretnék tenni, de tartok attól hogy kinevetnek vagy hogy nem fogják komolyan venni a feljelentésem.

Biszex vagyok (nem sokan tudják rólam) és egy meleg ismerkedős applikación szoktam ismerkedni. Egy közelben lévő srác folyamatosan mesztelen fotókat küld magáról. Látásból ismerem mert az egyik jó lány barátomnak a gyerekkori barátja. Ez a lány mindkettőnkről tudja hogy mi a helyzet velünk. Jeleztem neki hogy jó lenne ha a haverja nem küldene nekem mesztelen fotókat mert nem vagyok kíváncsi se a fenekére és sem a nemi szervére. A lány pedig megüzente a srácnak. A srác pedig nyilván zokon vette mert teljes kiakadt. Olyanokat mondott hogy én biztos küldözgetem mindenkinek a fotóit. Felfog engem jelenteni. Adjam meg a címemet mert megkeres. Facebookon írt az egyik barátomnak is hogy adja meg a telefonszámomat és a címemet mert bajok lesznek. Rám küldte a nenéjét is. A barátomnak megüzente a nenéje hogy belefog lépni a számba. Állítólag kocsival elindult a városomba hogy megkeressen engem. A munkahelyi főnökmnek is mesélt rólam hogy én küldözgetem a fotóit és tőle is kérdezte hogy biztos neki is megmutattam. Olyanokat is mondott hogy mindenkit megfog ölni aki nem segít neki megkeresni engem. Elsőnek a kutyáját fogja megölni utána akik nem segítettek neki aztán engem ezek után pedig saját magát. Senkinek nem küldtem róla semmit. Egy 34 éves pasiról van szó. Én 21 éves vagyok. Szeretnék szólni a szüleimnek, de ők nem tudják rólam hogy mi a helyzet.


Olyanokat is kitalál hogy a közeli barátaim mutatták neki a fotókat amit állitólag én küldtem róla. Aztán kérdőre vonták a barátaim hogy miért talál ki ilyenek mikor nekik nincs is fotójuk róla. Hazudgál és fenyegetőzik csak azért elutasítottam és meguntam hogy küldi magáról a mesztelen fotókat. A gyerekkori barátja azt mondta hogy ez a srác hétvégente berúg és minden pasinak elküldi a mesztelen fotóit... Mit tegyek ez ügyben? Attól tartok hogy ha feljelentem akkor itélkezni fognak a bíróságon hogy biszex vagyok. Vagy majd jobban elterjed rólam... a szüleimet sem szeretném belevonni. Ha megtudnák hogy annak a srácnak a nenéje mit üzent nekem akkor tuti nagy verekedés lenne. Hiszen nem hagynák hogy bárki is így fenyegetőzzön. Mitévő legyek?



2023. jún. 15. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ki az a nenéje?
2023. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, hogy ki az a nene. Egyébként komolyan vehető az ügy, simán megér egy feljelentést, hiszen gyilkossággal és állatkínzással fenyegetőzik. Ez már több, mint zaklatás.
2023. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagynéni. Itt ebben a városban a nene szót használjuk.
2023. jún. 15. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Mesztelen=meztelen.
2023. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!