Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudnák ''törvényesen''...

Hogy tudnák ''törvényesen'' új személyazonosságot szerezni?

Figyelt kérdés

Új személy azonosságot szeretnék de nem bűncselekmény vagy más törvény ellenes dolog miatt. Kelet Magyarországon lakok és szeretnék elköltözni az osztrák határhoz. Mert ugyanis renytem több mint 30 millió forintot amiből új életet tudnák kezdeni.

Szüleimet egyáltalán nem erdeklem (állami gondozottként nőttem fel). Testvéreim sem foglalkoznak velem csak ha pénz kell nekik. Viszont meg akarom megelőzni azt hogy kihasználjanak és semmi értelme ne legyen a pénznek.

A nyereményről nem tud senki csak én.

De hiába változtatok nevet és költözök el az nem elég (volt már ilyen és megtaláltak dunántúlon).

A halotti anyakönyvi kivonatomat könnyen be tudom szerezni.

Itt az a kérdés hogy több millió forintért cserébe tudok-e venni új személyazonosságot?

Helyre jönne az egész életem. Nem kéne állandóan 12 óráznom a gyárban, mert rögtön házat vennék még ha fel is kell újítani akkor is jó lenne.

Ki tud létre hozni új személyelt a rendszerben?

Ne azt írjátok hogy nem lehet mikor a magyar rendőrségnek van tanú védelemi programja és a készenléti rendőrség intézi az egészet.

Kit kéne keresnem?

Tudom először elutasítanának de több millió forint készpénz láttán nem hiszem hogy elküldenének.



2023. jún. 21. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarl elkeseríteni, de 30M-ből már Magyarországon sem nagyon kapsz lakást, legalábbis nem frekventált helyen.


Ilyen tervvel és háttérrel én a helyedben elköltöznék Győrbe, ott végezz el egy szimpatikus egyetemi szakot, közben tudsz dolgozni, a 30M-ből bőven tudod finanszírozni az egyetem 3-4 évét.


Emellett ha megtalálnak határozottan mondj nemet. Új ember vagy, semmi közük hozzád, sem ahhoz, hogy mid van és mid nincs. Ha nem hagynak békén, akkor pedig fel tudod jelenteni őket a rendőrségen.


Nagy lehetőséget kaptál az élettől, okosan használd fel. Az új személyazonosság csak menekülés, ha meg hamis és lebuksz, akkor irtó nagy bajba kerülsz, és retteghetsz életed végéig, hogy vajon mikor derül ki, hogy hamisak a papírjaid.

2023. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 milliából néhány nagy lélegzetet tudsz venni csak.
2023. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
30 milla be állampapírba, te meg költözz el, és dolgozz, bérelj egy lakást, és engedd el a "múltat".
2023. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"De hiába változtatok nevet és költözök el az nem elég (volt már ilyen és megtaláltak dunántúlon)"

Nem teljesen értem. Mi van, ha megtalálnak? Nem vagy köteles senkinek sem ajtót nyitni, senkinek a levelére nem kell válaszolnod, senkinek a telefonhívását nem kötelező fogadnod, ha pedig fogadod, ki is nyomhatod, ha nem akarsz vele beszélni.

2023. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2023. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!