Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyire illegális, veszélyes...

Mennyire illegális, veszélyes erről az oldalról pirót rendelni?

Figyelt kérdés

Tudtommal külföldi (lengyel, szlovák, stb..) oldalakról illegális rendelni bármi pirót. Pontosabban a szállítással van a gond, mert csomagként adják fel és nem ők szállítják ''biztonságosan''.

Az ultrasstore-tól rendelnék pár elios fáklyát, illetve füstöt. Nyílván ők se hozzák le lengyelből, hanem csomagként adják fel. Mennyire nézik ezt? Semmi petárdát, illegális dolgot nem rendelnék. Józan paraszti ésszel gondolva az már nem az én saram, ha nem úgy szállítják, ahogy kéne, hanem a cégé. Én kifizetem a szállítást, többi az ő dolguk. Javítsatok ki, ha tévedek. Előre is köszi!



2023. jún. 21. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az itthoni forrásokkal pedig az a baj, hogy...?
2023. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Meg kell nézni az ÁSZF-t.


Pl. Elfbár ami ugye illegális itthon az benne van az oldal általános szerződési feltételeiben, hogy nem vállalnak érte felellőséget, ha olyan országba rendeled ahol illegális.


Úgyhogy ott is biztosan van valami erre vonatkozó rész.

2023. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az itthoni forrással az a gondom, hogy ilyen fajtát amit keresnék nem is nagyon kapni. Egy helyen láttam 6500-ért. Külföldön meg 2000 Ft átszámítva. Szállítás sem vészes annyira. (4000 Ft)
2023. jún. 21. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Külföldön 2 ezer, a szállítás 4 ezer, itthon még 6500.


Aham, világos. A hülyének is megéri.

2023. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Segítek. Nem egy darabot rendelnék, nem egy darabra 4000 a szállítás. Egyébként 4-et vennék, ami szállítással 12.000 lenne, itthon pedig 26.000 + 4000 Ft, hogy kihozzák mert megnéztem és nincs boltjuk, hanem csak webshop. Ha így nézem, akkor igen a hülyének is megéri. Probáltál nagyot szólni, de nem sikerült. A kérdésem továbbra is fent áll.
2023. jún. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!