Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mely országokban tartható...

Mely országokban tartható szabadon lőfegyver?

Figyelt kérdés
Az USA az elég köztudott, de valahol másol?
2010. okt. 12. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Dél-afrikai Köztársaság
2010. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
másutt is tarthatsz max elvisznek érte :)
2010. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy engedély nélkül is legális akkor a fél világ, például Ausztria, Svájc, Csehország, Szlovákia, Málta stb.
2010. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán finneknél is.
2010. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaja, Finnországban is lehet.
2010. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az európai országok többségében szabadon tarthatsz lőfegyvert. Például a száz főre jutó lőfegyverek száma néhány európai országban és az usa-ban: az USA-ban 97, Finnországban 69, Svájcban 61, Németországban 36, Franciaországban 34, Olaszországban 17,3, Svédországban 40. A szomszédos országokban is könnyen és legálisan juthatsz fegyverhez. Nálunk sajnos földi halandó nem tarthat önvédelmi fegyvert legálisan.
2010. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bráhol lehet csak ismerni kell a megfelelő embert.itt szabály szerint még csuzlihoz is engedély kell nyomorék ország ez.de nem kerül sokba szerezni éles gépfegyvert sem...
2010. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2010-10-13 01:28

azt vágom, hogy lehet szerezni, de engem a legális oldala érdekel:)


Köszi a sok választ!

2010. okt. 13. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:

itt legálisan semmit nem lehet.ez baj mert önvédelemre sztem sokan szeretnének.itt a bünözöket védik ezek a roh@dékok.ha megölnek vkit akkor is csak joga van börtön meg annak jár akit megöltek vagyis a hozzátartozoi majd leülik.

az usaban meg bárkit lelőhetsz aki bemegy a házádba...pedig ott sokkal több az őrült akiknek fegyvert adnak.komolyan már szégyellem hogy közöm van ehhez az országhoz.kicsit lkanyarodtam a témátol de változtatni kéne a hülye törvényeken.

egyébként legálisan rengeteg orszáágban lehet.europában is szinte ez az egyetlen kivétel.

2010. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. ezt nem tudtam, hogy ilyen sok helyen. így mégjobban fáj...
2010. okt. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!