Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor kèrhet mèg lakhatási...

Ilyenkor kèrhet mèg lakhatási támogatást is?

Figyelt kérdés

Felesègemmel 1,5 èvig voltunk házasok. Nemrèg szètmentünk, a válókeresetet most fogom beadni.

Ő terhes.

Már most fizetek neki havi 100 ezer forintot, megèlhetèsre.

Most viszont kitalálta, hogy talált albèrletet magának 150 ezerèrt ès mèg azt is èn finanszírozzam pluszban. Neki eddig nem volt bejelentett munkája, èn tartottam el eddig is. Tènyleg követelhet mèg tőlem lakhatásra is pènzt, mondván hogy terhes?


2023. jún. 30. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fizetsz neki?Nem értem.Jelentsd fel zsarolás vagy zaklatás miatt,és majd eljárnak vele szemben.
2023. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A havi 100 ezret a gyerek miatt kapja. Tudjon ennivalót venni, orvoshoz menni, ès vitaminokat szedni.
2023. jún. 30. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól van, csak ezt dokumentáld.banki átutalás legyen hogy nyoma legyen neki.írd a közlemény rovatba hogy miért utalsz.ezen kívűl nem kell fizetned neki semmit,oldja meg a lakhatását maga.szép kis személytől lesz gyereked..
2023. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a házastársi tartást hivatalossá kellene tenni. Úgy értem, ahogy a gyerektartás összegéről is szokott lenni bírósági határozatot, erről is ez kellene, különben minden héten jelentkezni fog valamilyen összegért.

Amúgy azt gondolom, hogy a biróság az összeg megítélésénél figyelembe veszi a jövedelmedet is. [link]

2023. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Eddig is utaltam de akkor ezután megy mèg a közlemèny rèszbe is. Havi 300 a nettom. Ebből már vèszesen nem tudnèk mèg 150 ezret kifizetni.
2023. jún. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!