Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kanadaban biszexualiskent van...

Kanadaban biszexualiskent van eselye az embernek menedekjoghoz?

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Eléggé toleráns ország, szóval meglepődnék, ha emiatt elutasítanák a kérelmet.


Ha viszont arra gondolsz, hogy Magyarországon élve, a biszexualitásodra hivatkozva kérsz menedékjogot, akkor körberöhögnek.

2023. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Hamarosan meg fogod kapni ahogy a legmelegebb párt a fidesz hozzááll a meleg emberekhez.

Kocsi Mátéka, Szájer Józsika Varga Juditka stb stb elég szarban lehet amikor saját identitásuk ellen beszélnek mert a fővezér azt parancsolja nekik.:)

2023. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még ha oroszországból mennél megértenék, de innen engedd el.
2023. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Én sima hetero vagyok, de én is menekülnék valahová, ahol van értelme/értéke a munkámnak.

Kezd a hócipőm tele lenni.

2023. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

A biszexualitás mint ok a menedékkérelemre max valamelyik arab országból működne.

Itt európában sem meglincselni,sem felkötni,sem halálra kövezni nem fognak azért mert két kapura játszol.

Az pedig hogy a jogvédők khm, aktivisták miatt hiperszenzitív lettél, és már azt bántásnak érzékeled ha csúnyán néznek rád, bitang kevés a menedékjoghoz.

2023. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!