Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabad-e marokkést magadnál...

Szabad-e marokkést magadnál tartani közterületen (pl. önvédelmi célokra)?

Figyelt kérdés
Szabad-e marokkést magadnál tartani közterületen (pl. önvédelmi célokra), ha a kés pengéjének a hossza kisebb mint 8cm de két élű a kés?

2023. júl. 8. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartsd a taskadban de szerintem ha olyan helyekre mész ahol vannak ilyen detektor cuccok , vagy ellenőrzések akkor ne vidd magaddal (Pl: reptér)

Amúgy szerintem inkább bicskát tarts magadnál vagy paprikasprayt , mert akkor legalább egyből elhiszik majd hogy önvédelemre van, és nem lesz semmilyen félreértés.

2023. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:

NE HASZNÁLJ KÉS ÖNVÉDELEMRE.


Miért is ne használd???


Nos, a hátrány pont az hogy ha nem értesz a használatáhóz akkor nem sokkat fogsz tudni kezdeni vele. Sikeresen megtámadtak. Ha értesz a késharchóz akkor gyilkosság.

2023. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem Marokkóban vagy, hogy marokkésezz...
2023. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vették ezt az emberek, szúró vágó eszközök csoportjába tartozik, amely különösen veszélyeztetett eszköznek minősül. Nincs 8cm, sohasem volt ha használod egészen biztos, hogy elkaszálnak érte.
2023. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!