Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet tudni pontosan ki volt...

Lehet tudni pontosan ki volt az Árpád-hídi Mercedes gázolás biciklis áldozata?

Figyelt kérdés
Illetve miért csak cenzúrázott videófelvételek kerültek ki a közösségi médiába a balesetről? Nem vagyok szadista hírhajhász, de ha ennyire nagy hírverést csináltak a balesetből amit egy országot megrázóként aposztrofáltak, akkor elrettentő példaként igazán közzétehették volna a vágatlan/cenzúrázatlan felvételeket mert így megint mindenki azt fogja hinni, hogy csak egy apró közúti baleset történt és senki nem fog abba belegondolni, hogy olyan súlyos közúti emberölés történt amiben a biciklis még a lábait is elveszítette.

2023. júl. 9. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Mitől lenne kamu?

Talán mond ezt az áldozat családjának…

Szomorú hogy ma is ugyan úgy versenyezgetni fog a sok agyatlan nem tanulva ezekből a tragédiákból.

2023. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt, ahol élek napi szinten hallom a környéken ahogy versenyeznek. Éjszaka mindig van valahol illegális verseny, lehet hallani, ahogy bőgetik a kocsikat. Nyilván a rendőrség is tudja, mégis évek óta megy.
2023. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Justinianus ***** válasza:
78%

"Nem vagyok szadista hírhajhász"

De, az vagy.

2023. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

- Hát azt, hogy ki volt az áldozat név szerint, azt a személyiségi jogok miatt nem hozhatják nyilvánosságra, ez kb. evidens.

- Az, hogy a térfigyelő kamera felvételét miért állítják meg a Merci sodródásának pillanatában illetve miért raknak oda egy homályos foltot, az már jogosabb kérdés, hiszen ezeknek az utcai kameráknak általában alapból is olyan szar a minőségük (pláne éjszaka), hogy egyébként is alig kivehetők rajta a dolgok, tehát szvsz. nem volna felismerhető egyébként sem a meghalt személy. Talán kegyeleti okokból? Vagy esetleg azért, hogy a TV-nézők számára ne legyen sokkoló maga az a pillanat ahogy letarolja az autó? Na erre én is kíváncsi vagyok...

2023. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nembaj, majd inkább traffiznak a rendőrök ipolyszögnél az elhagyott bakterház mellől, ahogy szoktak mindig, a pusztában...
2023. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Én láttam a cenzúrázatlan képeket, tényleg a lába le van szakadva. Egyik mentős pszcihiátriára került emiatt.
2023. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne neked, hogy végig nézhetnéd egy ember haláltusáját?

Tudod nem halt meg azonnal a kórházban vesztette életét nézegetnéd ahogy ott szenved?

Kegyeleti okokból nem mutatjuk és soha nem is fogjuk bemutatni bármennyire is vannak akiknek egy ilyen videó örömöt okoz.

2023. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

"hogy csak egy apró közúti baleset történt és senki nem fog abba belegondolni, hogy olyan súlyos közúti emberölés történt amiben a biciklis még a lábait is elveszítette.


Na, megint egy elvakult, bosszúért lihegő zsúrpubi, akinek fogalma sincs az egészről!


Nem GYILKOSSÁG, te szerencsétlen, hanem mindössze halálos közúti BALESET!!

ami egy gondatlan vétség.


Miért nincsenek vágatlan felvételek a médián?

Azt az 5 - ös megmondta....kegyeleti okok + megrázó felvételek lehetnek (éppenséggel, már akinek).

2023. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Hamarosan emberölés lesz a vád és a sok versenyző idióta hamarosan búcsúzhat a jogosítványától örökre és a kocsijától is.

Csak figyeljen aki szerint normális a közúton állat módon közlekedni.:)

Van kb két hónapotok játszadozni utána vége az ámokfutó szórakozásotoknak.

Lesz sírás ha a kollégák mostanában elkapnak egy két ilyen versenyző kis senkit.:)

2023. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

"Hamarosan emberölés lesz a vád"


Lesz ám egy f@szt!

2023. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!