Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vannak itt esetleg büntető...

Vannak itt esetleg büntető jogászok?

Figyelt kérdés
Volna egy két kérdésem, de nem szeretném ide le írni, hogy miről is lenne szó. És tanácstalan is vagyok és szomorú is nagyon.

#büntetés #törvény #jog #büntető jogász
2023. júl. 10. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyi bíróságra menjél be! adnak időpontot ingyenes tanácsadásra! nekem is van időpontom szomszéd vita miatt (birtokvédelem) xarik rám a szomszéd.. Aug 21-re van időm, pár napja kaptam.
2023. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így azért nehéz segíteni, ha nem mondasz semmit...


Arról ezért tudj, hogy az ügyfélsegítő, amiről az 1 - es ír, nem ingyenes ügyvédi iroda, azért!


Ők - egyfajta jogsegélyszolgálatként - főként nyomtatványok kitöltésében segítenek, jogi tanácsot is annyiban adnak, hogy milyen ügyet, hol, melyik hatóságon tudsz megindítani és milyen iratok kellenek hozzá.

2023. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem, hogy sok büntetőügyben jártas jogász jár erre. Az 1-es tanácsán túl keress rá ingyenes jogsegélyszolgálatra a neten, szerintem van olyan jótékonysági szervezet, amelyik ezzel foglalkozik.


Nagyvonalakban azért nekünk is elmondhatod, mi a gond.

2023. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
De. Én az vagyok.
2023. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ügyvéd vagyok, elötte rendőr voltam, nem is akár hol, úgyhogy nyugodtan rám írhatsz
2023. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!