Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Holland THC tartalmú kekszet,...

Holland THC tartalmú kekszet, sütit hivatalosan be lehet hozni Magyarországra?

Figyelt kérdés
A "dugd a táskád mélyére és akkor igen" típusú válaszok nem érdekelnek

2023. júl. 13. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2023. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát miután Magyarországon a THC, mint hatóanyag, illegális, hivatalosan nyilván nem lehet. Kérdés, hogy ki és hol ellenőrzi, ha egyáltalán.
2023. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne repülővel utazz, ha be akarod vinni Magyarországra! Akkor símán mehet.
2023. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Enschedebol olyan konnyen viszed at Dortmundig vonattal hogy nevetseges, onnan meg mar repulni sem cink egy kis sutivel a taska aljan. A lebukas eselye szinte 0, de nyilvan barmikor lehetsz rosszkor rossz helyen. Ha megeri neked a riziko, akkor hajra. En mar megcsinaltam egy parszor.
2023. júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Hogy érted, hogy nem cink? Minden repülőtéren átvizsgálják az embert, és a poggyászait.
2023. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor en nem vagyok ember, mert sosem vizsgaltak meg at. Atmegyek a femdetektoron meg a poggyasz is, aztan mehetsz a dolgodra. Hacsak nem kutatnak at vagy jonnek a kutyak (ami nem szokvanyos) akkor nem fogsz lebukni.
2023. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Nem szokványos, de az esély mindig ott van. Ezért szerintem jobb, nem kockáztatni. Tudod, van az a bizonyos közmondás a kútra járó korsóval. Én ugyan nem próbáltam még (Itt élek, így itt helyben legálisan tolhatom.), de ha megtenném, akkor biztos nem repülővel mennék, hanem busszal vagy vonattal.
2023. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Termeszetesen egyetertek veled, legtobbszor en is vonatozok. De neha vallalhato, ha alacsony a vernyomasod :D
2023. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!