Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermek elhelyezési per?

Gyermek elhelyezési per?

Figyelt kérdés

Állást változtattam, viszont az új munkáltató szakmunkás bérminimumra jelent csak be...annak ellenére, hogy állami cég, a többit borítékba kapom.

Vagyis 210 nettó lesz a bemutatható legális jövedelmem.

A bíróság viszont mindkèt fèltől fél évre visszamenő jövedelem igazolást kèr majd, meg rezsi számlák bemutatásat Havi benzin meg teló költséget stb.


Az ügyvédemet még nem kérdeztem erről.

Befolyasolhatja ez negatívan a pert?


2023. júl. 17. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha nő vagy akkor annyi is elég ha meg tudsz állni a bíró előtt két lábon és nem vagy matt részeg. Van egy lyukad ahova nem esik be az eső, illetve nem a stricid kísér el a hajadnál fogva.
2023. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha várhatóan te kapod a gyerektartást akkor jó. Ha neked kell fizetni, akkor is jó.

Ha a perben sarkalatos kérdés a jövedelmi arány az elhelyezés tekintetében, akkor sajna csökkenti az esélyeidet.

2023. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy milyen munka ez? Call centeresként egy érettségivel 300 fölött keresek..
2023. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.

Én is 3 felett keresek....de papíron csak 210et.

És én vagyok az Apa.

Eleve rettentően elszomorít, hogy elhelyezkedtem egy állami cégnél hogy biztosra menjek és csak szerződéskötéskor szembesítettek az adócsaló borítékos mivoltukról.

A fene se gondolta volna ezt.


2. Persze hogy sarkalatos dolog ez.

Be kell mutatni a rezsi számlàkat...a közös költséget, a becsült benzin fogyasztást, a becsült etelre-ruhára-tanszerre költött költsègeket, gyakorlatilag minden havi kiadást.

Most meg 2023 van, eszeveszett infláció és 100% os kaja drágulás...ami miden heten csak nő.

Logikus hogy 210nettó éhenhalni sem elég, nemhogy kisgyereket eltartani.

Ezért aggódom most.


Ha meg bíróságon mondom be hogy hát én többet keresek, akkor meg a nő ügyvédje egyből rámsüti hogy én egy bűnöző adócsaló fekete alkalmazott vagyok és mint ilyen alkalmatlan a gyereknevelésre....


Nem akarom e miatt a lehetetlen helyzet miatt elveszíteni a gyerekem.

2023. júl. 17. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

"A fene se gondolta volna ezt."

Üdv Magyarországon! Itt ez a szokás mindenhol, államiban még inkább.

2023. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Han éves a gyerek.

Elakarod szakítani az anyától?

Őszintén gondolj csak bele milyen lett volna anyád nélkül lenni?

A gyereknek az anyja kell barki barmit mond.

Lehet hisztisen lepontozni, de a gyereknek teszel rosszat ha elszakítod az anyjától.

Hétvégi apukanak lenni sem a legrosszabb

2023. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!