Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatás lehet a levélírás?

Zaklatás lehet a levélírás?

Figyelt kérdés
A képlet nagyon egyszerű: szakítottunk a barátnőmmel. Messenger, mobiltelefon letiltva, e-mail címét nem tudom, tehát ha akarnám sem tudok kapcsolatba kerülni vele. Arra gondoltam, hogy írok neki egy párszavas, udvarias levelet, amit postai úton küldenék el. Ez vajon zaklatásnak minősül?

2023. júl. 21. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még biztosan nem minösül annak.
2023. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
mi lesz benne?írd le.
2023. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsit úgy tűnik, mintha nem akarna beszélni veled...
2023. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi különös, csak kérnék valamit. Tulajdonképpen, a kapcsolat újrafelvételére, a tiltások feloldására. Hátha... Más megoldás nem jutott eszembe, hacsak nem az, hogy esetleg megvárom a buszmegállóban.
2023. júl. 21. 10:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Bonyolult dolog ez. Valójában én kértem, hogy tiltson le mindenhonnan. (Ha én tenném, az bármikor visszaállíthatom.) De hát, ez más kérdés...
2023. júl. 21. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a sztoridat, biztos nem könnyű, de van amikor jobb elengedni.

Néha ez picit tovább tart 50-60 év... de aztán könnyebb lesz

2023. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, nézd...! Az 50-60 év az elengedésre az én esetemben nem játszik, lévén hamarosan 56 leszek. :-) Nemműködő kapcsolat volt, de mégis hiányzik és jó lenne néha dumálni. És nem szeretném, ha esetleg zaklatásnak venné a közeledést. Ezért is kérdeztem a levélírást, vagy egy "véletlenszerű" összefutást.
2023. júl. 21. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Légy optimista, én megszavazok neked még 50-60-at jó szívvel :)
2023. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!