Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elfbart/vozol e-cigit rendelni...

Elfbart/vozol e-cigit rendelni legális?

Figyelt kérdés
Csomó oldalon látom hogy lehet ezeket az eldobható e-cigiket rendelni és lehet hülye kérdés, de nem szállnak rá az emberre a hatóságok ha rendel ezekről az oldalakról? Mivel ugye elvileg tilos birtokolni és árulni is, de akkor miért lehet rendelni?

2023. júl. 30. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Illegális
2023. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van betiltva. Ahonnan rendelni lehet az nem magyar oldal akkor sem ha esetleg magyar nyelvű.
2023. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Én is látok rengeteg oldalt ahol árulják én rendeltem is és meg is jött biztonságban! Akinek kell oldal az írjon privátba! Esetleg valaki nem tud olyan oldalt ahol van nagyobb slukkos elf bar viszonylag olcsón?
2023. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3 engem érdekelne az oldal
2023. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfbaron kivul minden eldobhatos legalis itthon. A jogszabaj csak az elfbarra ter ki. Amugy tudok egy oldalt ahonnan tudsz rendelni (fixen megjon) 13/13 alkalommal nem volt semmi
2023. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3, #5 linkek?
2023. okt. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!