Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha aug végétől új pozit, új...

Ha aug végétől új pozit, új munkakört kapok egy cégnél akkor engem erről mikor kéne értesíteni? hogy egyáltalán vállalom-e mert mi van ha nem?

Figyelt kérdés

Már mindenki (kollegák)kp-nak veszi hogy én veszem át egy távozó fickó munkakörét persze a jelen munkaköröm eldobásával.

De érdekes módon, engem vezetői szintem még egy szó erejéig se kérdeztek meg az ügyben-mit szólok hozzá egyáltalán vállalom-e? Mert mi van ha nem?

Új munkakört csak átmenetileg vagyok köteles ellátni (max 45 nap ld szerződés!!) , ráadásul akár fel is mondhatok így azért a vezetőnek se ártana tudni mit szólok hozzá.

1 hónap sincs hátra aug 20-ig (akkor kéne átvenni) de nekem hivatalosan senki egy szót se szólt.

Vajon mikor méltóztatnak velem közölni?


2023. júl. 31. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerződésmódositásnak hivják.
2023. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát és hol van a szerződésmódosítás? Mert én olyat nem is láttam! És nyilván etkátlan lenne aug 19-én odadugni az orrom alá hogy na holnaptól új munkakörben vagy! Mert mi van ha nem írom alá? Akkor nem él!

És ez már a vezteőt is kéne érdekelje!

2023. júl. 31. 13:56
 3/7 A kérdező kommentje:

"Szerződésmódositásnak hivják.“


egyébként semifajta módosítás nem kell ha az új munkakört csak átmenetileg 45 napot meg nem haladóan kell ellássam.

ha tartósan el kell lássam az más tészta, de ez esetben is cska akkor él az új szerződés ha én aláírtam. És momentán nem is láttam amit alá kéne írni és nem is biztos hogy aláírom.

és akkor nem kötelezhet az új munkakörre.

2023. júl. 31. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben elkezdenék már tegnap előtt munkát keresni. Állitólag annyi van otthon, mint viz a Balatonban.
2023. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban téged akarnak abba a pozícióba, akkor fognak szólni időben. Addig a kollégák pletykálása nem jelent semmit. Ha meg nem vállalod akkor nem vállalod, majd keresnek mást, nem a te bajod. Egyébként meg ha ennyire érdekel téged a dolog, akkor miért nem a főnöködet kérdezed, miért a neten háborogsz?
2023. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így nem akartam aláírni, megzsarolt és én aláírtam, kicsit később felmondtam, életem legjobb döntése...
2023. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha te lennél a kiválasztott már szóltak volna, meg nem a mostani munkatársaiddal bandáznál, hanem a többi középvezzel vezetőkkel.


Ha pedig ez ilyen pár emberes kisebb cég.

Akkor meg ez nem kinevezés hanem adott egy hülye aki 1 fizuért elvégez 3 melót majd szerintük.


De én is lattam ilyet.

Szavakban kinevezték raktárvezetőnek a srácot és se szerződésmódosítás se fizu emelés...aztán hapogtak amikor felmondott.

És pont akkor tette ezt amikor mindenki új dolgozó volt senki nem tudott mèg semmit.

2023. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!