Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kérdezem, hogy a polgármestern...

Kérdezem, hogy a polgármesternek kötelező e a személyes fogadóórák megtartása? Vagy elég az e.mail címének a megadása.

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már kötelező?

Főleg 1 fideszes polginak.

Emlékszem amik wintermantel újpesten garázdàlkodott, evente 1x lehetett fogadóórára menni hozzá.

De akkor is csak úgy hogy előre leadtad írásban hogy mit akarsz kerdezni.

Es ha kényes témát erintett akkor nem fogadott.


Ha ezen kívül kívántál beszélni vele az 1millió ft volt/10 perc amit az alpolgiaval kellett leegyeztetni.

Ezen kívül nem állt szóba mezei halandóval.

2023. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 választ adó! Nem a hülyeségedet kérdeztem. Az Önkormányzati törvényt be kell tartani. Nem?
2023. aug. 4. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

A munka törvénykönyvét is be kellene tartani nem?

Főleg állami cégeknél.

Megis mindenhol teljesen elfogadott a minimálos/bérminimumos bejelentés a többi borítékba.

És rájuk megy a nav?

Nah ugye.

Ugyanez ervényes a fideszes vezetésű városokra.

Nem kommunikállnak a lakossággal.

Így a kérdésed csak akkor értelmezhető, ha a kerdésben szereplő polgi pártgüggetlen vagy ellenzéki.

2023. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nyugdíjas vagyok és a nyugdíjam mellet törvényesen dolgozok. A hazai nyugdíjam a nyugdíjam melletti munkabéremmel több mint 1.000.000 Ft, de a külföldön ledolgozott éveimre kapott nyugdíjam összege az 1.490.080 Ft És ez törvényesen! De miért nem a kérdésemre adsz válaszokat? Ha neked gondod van a Fidesszel, akkor ne itt reklamálj.
2023. aug. 4. 19:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!