Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szexuális bűncselekménynek...

Szexuális bűncselekménynek számít, ha egy transznemű nő megtéveszt egy cisznemű heteroszexuális férfit, és szexuális aktusra kerül sor?

Figyelt kérdés

A mai világban a transzneműség megállíthatatlanul terjed, egyre ügyesebb plasztikai műtéteket hajtanak végre. Egy férfiból teljesen hihető nőnek kinéző embert tudnak faragni.

Legnagyobb félelmem egyike, hogy egy transz nő eredeti nemének elhallgatásával kapcsolatba kerül velem, és csókra, vagy akár aktusra is sor kerül. Majd később bevallja (vagy kiderül), hogy valójában transz nő.

Ha ilyen esetben feljelentést teszek, akkor milyen büntetésre számíthat az illető?


2023. aug. 14. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönösségen alapszik és nincs erőszak, akkor nem, akár pozitiv, akár negativ élmény lesz a vége.
2023. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
1, a zárt osztályokat sajnos pont Orbán záratta be, ezért van velük tele a parlament.
2023. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ömm, nem, miért lenne az? Ez kb olyan, mint ha összejönnél egy 20 éves csajjal, jól megdugnád egy buli után, majd reggel bevallaná, hogy amúgy 30 éves :D

Ezzel nem követ el semmit, ha meg akarsz bizonyosodni a valódi neméről, az óvszer felhúzása közben kérd el az iratait...

2023. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem max akkor tud megteveszteni ha csak leszop, mert ha látod hogy mi van a lába között akkor evidens hogy a pali nem nő...

De ja, amúgy erőszaknak számítana. Viszont ezen az alapon ugyanúgy erőszaknak számít ha valakivel csak úgy tudsz lefekudni ha fűt-fát hazudsz neki, hiszen tudod hogy amúgy bottal se piszkálna meg (rape by deception) ergo erőszak ha egy pasi azt hazudja pl egy zsidó nőnek hogy ő zsidó, hiszen amúgy nem fekudne le vele. Vagy ha egy gold diggernek hazudja hogy televan pénzel miközben gyári melós.


A transzság miatt meg nem értem hogy miért f0sik annyi magyar férfi, hiszen szökőévente jó ha egy transznak meg van engedve hogy át legyen műttetve. Nagyobb esélyed van arra hogy megnyerd a lottót vagy hogy beléd csapjon a villám mint hogy egy tökéletesen nőnek kinezo és átoperáltatott pasival hozzon össze a sors.

2023. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

„Ömm, nem, miért lenne az? Ez kb olyan, mint ha összejönnél egy 20 éves csajjal, jól megdugnád egy buli után, majd reggel bevallaná, hogy amúgy 30 éves :D”


Ha egy 13 éves idősebbnek néz ki, és elhallgatja valódi korát (akár hazudik is), akkor én se leszek megbüntetve?

2023. aug. 14. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Nem, ez esetben a 13 éves lesz megbüntetve, amiért idősebbnek hazudta magát. A különbség, hogy ő azért hazudja magát idősebbnek, hogy egy törvény alól kibújjon, míg ha egy 30 éves 20-nak hazudja magát, vagy egy fiú lánynak, azzal nem hág át semmilyen törvényt.
2023. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"azzal nem hág át semmilyen törvényt."


Ez egy joghézag.

2023. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, de attól még gusztustalan dolog. Persze a libtardok ezt simán elnéznék, miközben máshol azért küzdenek, hogy a hazugsággal elért szexet visszamenőlegesen is erőszaknak lehessen minősíteni.
2023. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

#5 Édes fszom nem a gyerek lenne megbuntetve.....


A 13 éves nem vonható jogilag felelősségre pont azért amiért az együttlétbe sem tud beleegyezni. Azt meg ugye bárki mondatja hogy "hát itt van ez a 10 év körüli gyerek, de azt hazudta hogy 50 éves, én meg elhittem neki!!! áááldozat vagyoooook nem pedo!!!!"

Csak szeretnétek hogy ez enyhítő körülmény legyen.


Amúgy meg: [link]

( [link] - itt van magyarul is, ha valakinek van kedve bogarászni)

Nem tudom hogy mégis miért csak akkor zavar titeket a megtévesztés amikor férfi az áldozat, de minden példa amit írtam megtévesztéses erőszaknak számít, még akkor is ha lepontoztok a pcsába ¯\_(ツ)_/¯ (#4es)

2023. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ezt be kell vállalni, muszály lesz megszokni. Orbán Viktortól hallotam, hogy naponta több ezer ovodást műtenek át ellenkező neműre. Tehát a nők jelentős része már valójában férfi. 3 nőből, 1 férfi volt, de lehet hogy mostanra már rosszabb és 3 ból kettő a férfi.
2023. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!