Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon, amikor veszély...

Magyarországon, amikor veszélyhelyzet van/volt vagy lesz, az elégséges indok lehet Kanadában a menekült státuszra / vízumra, letelepedésre?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 20:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát amíg nem visz el a mentő addig nem...
2023. aug. 30. 20:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, hogy majd ott mindent alád tesznek... Hát nagyon nem, tele a net panaszkodó kanadaiakkal, akik a Trudeau-kormányt szidják, minap egy 3 gyerekes anyával láttam videót, ahogy sír, hogy nincs pénz.

Szóval nehogy azt hidd, hogy máshol minden szuper.

2023. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kanadában élek, nagyon jó a fizetésem. A szakmám Magyarországon nem is létezik, ezért jöttem el. Én nagyon jól élek, de az alacsony jövedelműek szenvednek nagyon. GTA környékén $2000 alatt nincs egy lyuk sem. Az élelmiszer nagyon megdrágult. Persze a fizetések nem követik.


Itt nem jó menekültként élni már. Nincs miből. Van 3-4000 dollárod egy hónapra?

2023. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!