Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor legalizálják Magyarorszá...

Mikor legalizálják Magyarországon a cannabist? Támogatnád a legalizációt?

Figyelt kérdés
Rekreációs használatra.

2023. aug. 29. 01:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Termeszetesen

Az emberek meg nem eleg hulyek, pont egy kis MJ hianyzik nekik

2023. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem érdekel különösebben, lehet legális, illegális, bánom is én, de hogy ez a hurkaevő focidrukker tradicionális nagymagyar párt nem fogja legalizálni, az biztos.

Szerintem még az ellenzék se, ha sikerül leváltani végre a fideszt, mert akkor az a kampányozás menne hogy "a LIBSIK behozzák a DROGOKAT a szent földünkre, azt akarják hogy mindenki drogos legyen mert így könnyebb eladni a népnek az [épp aktuális ellenség] PROPAGANDÁJÁT!"

2023. aug. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

Soha!


A rendőrség helyében azokat is lenyomoznám, akik a drogos bűnözőket védik, mert jó eséllyel maguk is azok.

2023. aug. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Pintér László ***** válasza:
50%
Mi a baj a fűvel? Soha de soha nem voltam tőle rosszul,nem csináltam hülyeségeket, nem voltam másnapos, rendszerint alig lehet látni rajtam, hogy elszívtam 1-2 cigit. Az alkoholtól viszont rengetegszer voltam rosszul, hánytam, csináltam hülyeségeket, veszélyes hülyeségeket. Alkoholt is rendszeresen fogyasztok. Az alkohol sokkal erősebb tudatmódosító drog, mint a fű.
2023. aug. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

4#


Tiltott tudatmódosító szer ami károsítja az egészséget!


Súlyos függőséget okoz és elbutít. Fiatalokra fokozottan veszélyes.

2023. aug. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pintér László ***** válasza:
67%

Én évek óta élek vele, a súlyos függőséget kizárnám, napi rendszerességgel tolom van hogy egy évig minden nap, aztán hónapokig semmi, max az első héten van némi kattogás, de ennyi. Sörtől jobban kattogok, ha nincs.

Mi az ami nem károsítja? Fűbe igazoltan még senki nem halt bele, de dohányzásba CSAk Magyarországon, CSAK évente több ezren. Az meg mégis teljesen legális.

Elbutít? Engem annyira butának érzel? Én nem érzem Magam butának, bár ebben részben igazad van, egy kicsit valóban tompítja az Agyad, de ez olyan mértékű használat mellett, mint ahogy Én élek vele, de annál aki hétvégente peca, vagy egy jó film mellé elnyom egy cigit, annak nem lesz semmi baja.

Elbutult Embereket akarsz látni, menj le valami kocsmába. És jé, az is legális, pedig az alkoholtól brutálisan megváltozik az Ember, erőszakos lesz, kifordul magából.

Fűnél eddig a legrosszabb ami történt Velem az az, hogy bealudtam a Keresztapa második részén. Tudom, ez is nagy bűn, de azért viselhető.


Én ismerem mind a két oldalt, sört is szeretem, bár abból, ha tehetem, már inkább csak natúr mentest iszok, mert érzem 29 éves fejjel is a több, mint egy évtizedes sörözésem hatását és füvezni is kb ennyi ideje füvezek. Össze sem hasonlítható a kettő. Az alkohol egy kemény drog, fű az könnyű drog. Mind a kettőt lehet ésszel és ész nélkül is fogyasztani, de az alkoholnak sokkal durvább, veszélyesebb következményei vannak. És ez nem csak az Én szubjektív véleményem.

2023. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Én egy az alkoholhoz hasonló szabályozást el tudnék képzelni. A cseheknél pl, van valami engedmény a fűhöz, ott szabadon tudod termeszteni asszem, de kereskedni már nem. Egy ilyet, saját felelőségre én engednék.


A fű, biológiai szempontból amúgy is a legkevésbé káros tudatmódositók közé tartozik és millió kultúrában használják különböző célokkal.

2023. aug. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem sose legalizálják. De támogatnám.

Amúgy a fű is olyan, mint az alkohol, hogy kismértékben orvosság, nagymértékben méreg.

2023. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pintér László ***** válasza:
59%

Akik lepontoztak, azok őszintén, hányszor szívtak? Szerintem max egyszer kétszer. Alkoholt hányszor nyomtatok? Hányszor voltatok tőle szarul, hanyszor volt olyan, hogy az egész este kimaradt és arra sem emlékeztetek, hogy hogy értetek haza, hányszor láttatok az utcán dölöngélő, hugyozó, ordibáló, kötekedő részegeket? Én úgy szoktam szívni a füvet, mint más a cigit. Mindig teljesen tudatomnál vagyok, max kicsit tompább és álmosabb meg éhesebb. A fű ellenesek 90%-a max tv-ből ismeri a füvet, vagy keveri a bioval meg a herbállal.

Az alkohol méreg,a fű nem. Nem is lehet túladagolni. Pontosabban de, de valami öt kilót kéne belőle egyszerre elszívni Az meg a lehetetlen kategória. Alkoholt nem nehéz túladagolni. Szerintem az Emberek többsége fetrengett már a halált kívánva másnaposan az ágyban. Az mérgezés. De persze az legális, kultúrához hozzátartozik. Én aannak vagyok a híve, hogy minden legyen legális, államilag ellenőrzött. Ebből lenne pénze az államnak, új munkahelyek lennének, bűnszervezeteket szorítaná vissza. Aki akar füvezni, az most is minden különösebb nehézség nélkül tud, és kit gazdagít? Egy dílert, aki ki tudja mivel üti fel a gyenge füvet, hogy eladható legyen. Ez csak kiesett pénz, rendőri szervek erejét is fölöslegesen köti le.

2023. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
#9 jolvan na, nyugi... kit érdekel?
2023. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!