Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ugyanarra a postára kérek...

Ha ugyanarra a postára kérek két csomagot egy hónap alatt, de trehányságból nem veszem fel a határidő lejártáig (ez történt sajnos), akkor a posta legközelebb visszaküldi a csomagjaimat, ha még egyszer megpróbálnék oda kérni? Kisposta, két dolgozó.

Figyelt kérdés

2023. aug. 29. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Határidő előtt -elvileg- nem küldhetik vissza legközelebb sem, mert azt dokumentálják, és vissza lehetne keresni a dátumot.
2023. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána.
2023. aug. 29. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugy értettem, hogy utána. A következő csomag esetében. Határidő előtt nem küldhetik vissza, határidő után pedig szerintem vissza kell küldeniük. Azt nem tudom, hogy mennyire rugalmasak ebben. De bosszúból nem lenne értelme visszaküldeni. Előadódhat olyan helyzet is, hogy nem lustaságból nem tud az ember a csomagért menni.
2023. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó!
2023. aug. 29. 09:45
 5/5 BlackSword ***** válasza:
A posta nem rugalmas semennyire sem... nyílván nem fogják a következő csomagodat visszaküldeni az őrzési határidő előtt... szóval figyelj oda a csomagjaidra...
2023. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!