Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért hány évet lehet kapni?

Ezért hány évet lehet kapni?

Figyelt kérdés

Egy munkatársam a gyárban erős ópiátokat akart eladni nekem.

Zaldi vagy Zalid kezdetű volt (csak úgy láttam ahogy fogta a dobozt a kezében)

Az ópiumfüggő feleségének szokta szerezni úgy hogy felírják neki valami kitalált kínjára, aztán a férje meg ugyanazt a receptet valahogy kiváltja minden gyógyszertárban, végigjárva az összeset. Naponta 7-8 szemet szed a felesége (kérdeztem hogy mennyi kell hogy nagyon hasson) rengeteg Frontinnal meg Xanaxszal koktélba, de azt mondta hogy heti 8-10 dobozzal is tudna hozni mindig ha előrendelek.


Hány évet kapna a drogfüggő nő (úgy hogy van receptje, tized akkora adaghoz mint amit szed) és a díler férje ha ez kiderülne?

Azt is hallottam az egyik operátor sráctól hogy állítólag kórházban is volt a nő ópiáttúladagolással, erre a férfi oda is csempészett be neki cuccot, annyit hogy simán halálos lett volna egy átlag embernek, a nőci meg egy szál bugyiban táncikált a kórház folyosóján beállva, azt se tudta hogy hol van. De abból se lett semmi.


Nem vagyok rosszindulatú, de nagyon nagy gépekkel dolgozunk a gyárban és rettegek hogy az az ember ad valamelyik munkatársamnak a cuccból (nekem is akart eladni egy két dobozzal) és beállva vagy az egyiket darálja be egy gép vagy egy másik nyársal fel targoncával!



2023. szept. 2. 09:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Remélem sokat kap majd.
2023. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Semennyit.
2023. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy ezért semennyit nem kaphat mert van receptje.

Én viszont rettegek bemenni így munkába, életveszélyben vagyunk, elég egy pici figyelmetlenség ennél a munkánál.


Fel lehet jelenteni név nélkül?

2023. szept. 2. 09:35
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Semennyit, mert ebben az országban mindenki drogozik.

Azt pedig nem lehet megoldani, hogy a teljes lakosság börtönbe kerüljön.

Mondjuk nekem pont nem hiányoznátok.

2023. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Nem hiányoznátok"

Kikérem magamnak, becsületes kétkezi munkás vagyok, nem iszok (csak ünnepnapokon 1 pezsgőt meg egy pálinkát vendégségben negyedévente egyszer), nem kártyázok, nem szedek drogokat és eltartom a családomat! Ne vegyél egy kalap alá azzal a féreggel!

2023. szept. 2. 10:27
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Valahol, valaki, valamit kamuzik.


Receptet csak egyszer lehet kiváltani, hiába megy másik patikába.

Én kaptam morfin injekciót (vesekő), nem grasszáltam bugyiban, csak elmúlt a fájdalom és jól éreztem magam -kissé kábán, de lehet, hogy csak a korábbi erős, tartós fájdalomtól.

Máskor -műtét után- kaptam a kórházban egy kis üveg morfin származékot, egy-egy korty után annak is hasonló hatása volt. -Bőrátültetéshez, egy elég nagy felületet "gyalultak le" a combomról, ezt a fájdalmat kellett pár napig csillapítani.

2023. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6-hoz.


Ja igen. Ezek kórházi szerek, ilyet patikában nem kapsz.

2023. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%

Hadd tippeljek, csak nem a kecskeméti Merci? 😂 Mert akkor tudom hogy kiről van szó! De itt nem írnám le a nevét csak privátban! Én is kecskeméti vagyok, nem kis híre van a családnak a városban! Ezt még nem hallottam hogy árulja is a bogyóit, de a kórházban táncolós sztorit én is hallottam a drogos nőjéről, csak én úgy hogy melltartó is volt rajta, nem csak bugyi.


Ha valaki nem ismerné őket, az oldal nagy sztárja volt a lányuk, idegbeteg Dettike, amíg ki nem tiltották többször a rasszista, trágár, fenyegetőző kommentjei miatt. Itt az oldalon akart drogokat venni meg le akart lövetni minden kopót, meg mindent be akart tiltatni! 😂

2023. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Igen, a Merciben dolgozik és Detti a lánya, akkor te is ismered!


A nőci vérében elvileg annyi tramadol volt ami a halálos adagot súrolta! A max felírható mennyiség sokszorosát szedi, Rivotrillal meg Xanaxszal keverve!

De ez engem nem érdekel, csak hogy ne a gyárban adja el a sz@rjait mert halálfélelmem van azóta hogy valaki bekábulva kinyír.

2023. szept. 2. 10:43
 10/26 anonim válasza:
100%

Jaja, azt nekem is mesélte az egyik közös ismerősünk az egyik kórteremtársával hogy több drog volt a vérében állítólag a harmadik napon mint az elsőn mikor bevitték túladagolással!


Tuti fedezi ezt a családot valaki hogy a nő, a férfi és a lányuk is még szabadlábon van!

2023. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!