Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lefoglalóztam egy autót,...

Ha lefoglalóztam egy autót, és csak egy tanú írta alá kettő helyett attól még maga a papír érvényes?

Figyelt kérdés
Rajta az összeg, lakcímek, aláírás, alvázszám meg minden, csak nem voltunk elegen sajnos, úgy volt jön még valaki aki aztán nem jött.Vagyunk olyan viszonyban, hogy ne jelentsen gondot, de azért érdekelne

2023. szept. 15. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha esetleg mégis eladná másnak az autót, akkor jogi szempontból aggályos lehet visszakérned a foglaló összegét. De ha vagytok olyan viszonyban... Nem az én pénzem.
2023. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IGEN
2023. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem érvényes. Két tanú kell.
2023. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:
A foglaló nem vásárlás...........
2023. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tisztában vagyok vele, viszont a vevőt védi abban az esetben ha a tulaj eladná másnak az autót, a dupláját kell visszaadnia a foglalónak.Csak szerencsétlenül alakult a szituáció.Egyébként holnap letanúztatom rendesen mert úgy is találkozunk, csak kíváncsi voltam, hogy más esetben amúgy érvényes lenne-e, ha mondjuk mással történik ez.Mert egyébként aláírta, és egy tanú van is erre.

2023. szept. 15. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként holnap letanúztatom rendesen "


Bocs, de ki kell mondanom, te egy szörnyen buta ember vagy.

Nem elég, hogy kiadsz a kezedből puszira pénzt, komoly összeget, de ezt még megtolod némi okirat hamisítással is.

2023. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!