Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény, amit régen...

Bűncselekmény, amit régen csináltam? Szemét voltam? Azonos a kettő? Lehetek szemét úgy, hogy minden törvényt betartok?

Figyelt kérdés

Felmentem Anotalkra és olyanokat irkáltam sok embernek, hogy a k. anyját, utálom, gyűlölöm, hasonlók. Pedig ők semmit nem írtak nekem. Semmit nem is vétettek ellenem. Volt olyan is, hogy kipécéztem egy csoportot kimondottan és őket szidtam. Például beállítottam, hogy lányokat és hogy milyen korosztályban, majd volt, hogy valakit addig szekáltam, ameddig nem sírt.


Azóta megbántam.


Egy ilyenért fel lehetne jelenteni és bíróság elé állítanának?



2023. szept. 19. 16:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Akkor ez volt a feszültséglevezetésem vagy a bosszúm. Más emberekre vetítettem ezt ki, általánosítottam stb.
2023. szept. 19. 16:56
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

A zaklatás, fenyegetés, megfélemlítés bűncselekmény.


Ráadásul nagyon beteg elméd van, hogy ezt használtad feszültséglevezetésre.

2023. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2.

Zaklatás? A zaklatás nem az, amikor valaki szándékosan egy embert nem hagy békén? Ez véletlenszerű és egyszeri. Mint a telefonbetyárkodás.


Fenyegetés? Nem fenyegettem senkit.


Megfélemlítés? Senkit sem félemlítettem meg. Egyszerűen gyűlölködtem.


Nem félemlítettem meg senkit. Egyszerűen szomorúságot okoztam nekik. Másrészt sokan nem is vették magukra.

2023. szept. 19. 17:21
 4/26 Flagstaff ***** válasza:
87%
Szerintem ezért nem lehet feljelenteni valakit, mert akkor már szinte mindenki bíróság előtt állna. Tele van a net ilyen cukifalatokkal, mint te voltál. (Annak örülök, hogy már túl vagy ezen az életszakaszodon.)
2023. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%

"A zaklatás nem az, amikor valaki szándékosan egy embert nem hagy békén?"


Te írtad: "majd volt, hogy valakit addig szekáltam, ameddig nem sírt."


"Nem félemlítettem meg senkit. "


Random idióta durva dolgokat írogat. Ki tudja, hogy mekkora elmebeteg. És hát mint látszik, ez nem is tévedés. Ez azért kelthet félelmet.

2023. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5.

Tudod mi az Anotalk? Beszélgetni lehet. Anonim. Volt olyan, aki nem lépett ki és addig szekáltam.


Nem hinném, hogy túl sokan féltek volna tőlem.


Az interneten számtalan más ilyen ember is van. Akkor mind mehetünk a sitre??

2023. szept. 19. 17:34
 7/26 A kérdező kommentje:
Sokan keverik itt a moralitást és a törvényt. Sok amorális dolog törvényed.
2023. szept. 19. 17:34
 8/26 A kérdező kommentje:

#5.

Facebookon láttál már kommenteket.

2023. szept. 19. 17:35
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Ne magyarázd a bizonyítványt, menjél pszichológushoz.


Nem bántad te meg, csak félsz, hogy valaki utánadnyúl. Meg is érdemelnéd.

2023. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9.

De megbántam.


A kérdés tárgyilagos volt. Büntethető-e. Nem az, hogy szerintetek helyes volt-e.


Szerinted mindenki takarodjon a sittre, aki a neten vagy akár valóságban gyűlölködik és bunkó? Nem az állam feladata az erkölcs fenntartása.

2023. szept. 19. 17:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!