Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A webáruház azt állítja, hogy...

A webáruház azt állítja, hogy a 14 napos elállási jog csak bontatlan készülékre vonatkozik, hazudnak?

Figyelt kérdés

Elektromos készülékről van szó, visszaküldtem, mert nem működött, azt írták náluk jó volt és már fel is adták szó nélkül, hogy visszaküldjék nekem.


Utána olvastam az elállási jognak, ismerőst is megkérdeztem, mindenhol az van, hogy nem kell megindokolni 14 napon belül a visszaküldést, és nem baj, ha ki lett bontva és használva volt.


A saját szabályzatukban sincsen bele írva, hogy csak bontatlan készüléket lehet visszaküldeni.



2023. okt. 11. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De te azért küldted vissza, mert nem működött, nem azért, mert mégsem kellett neked. Ők megnézték, nekik működött, visszaküldték. Ez nekem tiszta sornak tűnik. Ha az, hogy nem működik, csak egy kamu indok volt, mert igazából meggondoltad magad, akkor küld vissza újra, ha még beleférsz a 14 napba, de ezúttal fogalmazz pontosabban.
2023. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A 14 napos elállási joggal indok nélkül élhetsz.


[link]


Nem olyan hosszú, olvasd végig.

2023. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!