Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudok utánna jàrni hogy a...

Hol tudok utánna jàrni hogy a hàz előtti rész ahol parkolni lehet a tulajdonba van e még?

Figyelt kérdés
Édesapámnak műhelye volt közvetlen a hàz melett. A hàz előtti jàrda mellett kivàltotta a helyet ,hogy tudjon autókat kirakni ,ha végzett velük vagy az ügyfelek tudjanak parkolni ha jönnek hozzá. Ezt a részt le is kavicsosztatta többször. Édesapàm elhunyt sajnos sokan oda parkolnak, de úgy hogy napi szinten reggeltől- későig délutánig befoglaljàk azt ergo nekünk semmi szabad hely nem marad. Ha az ember megjegyzi akkor meg még megvannak sértve. Nekem aki ott lakik semmi jogom nincs ,de tartsam rendbe ,de megszokott egyedek meg egyre jobban úgy gondoljàk hogy nekik itt ez a bérelt helyük nem is akarnak máshova menni. Szóval nem az van hogy mindig màsok hanem màr ugyanazok az arcok és nem is zavarja őket. Szerintem pofàtlan dolog hogy egy idegennek nagyobb jóga van ott tartani reggeltől estig minden nap lejàtszva mint ,aki ott lakik. Szeretném érvényesiteni hogy édesapám kivàltotta a helyet,de nem tudom hol tudnák utànna járni.
2023. nov. 5. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Földhivatal.


"Szerintem pofàtlan dolog hogy egy idegennek nagyobb jóga van ott tartani reggeltől estig minden nap lejàtszva mint ,aki ott lakik."

Ha közterület, akkor ugyanakkora "jóga" van, mint neked.

2023. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ő szerintük csak nekik jàr.
2023. nov. 5. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!