Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az esetről, hogy egy amerikai étteremben egy családnak plusz költséget számláztak ki a gyerekeik viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem egészen értek egyet. És remélem, nem fog elterjedni a dolog. Jó eséllyel visszaélések lennének belőle, főleg Magyarországon. Mert ki dönti el, hogy egy gyerek mikortól minősül rossznak, neveletlennek?



2023. nov. 7. 07:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Neveletlen gyerekkel ne menjen étterembe
2023. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Itthon is kellene valami szaknció az izgága, üvöltő gyerekek miatt
2023. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1: És mikortól számít neveletlennek? Mert ha alapjában nézzük, már esetleg az is neveletlenség, ha érkezéskor a gyerek nem köszön az őket fogadó pincérnek vagy nem köszöni meg az ételt, amikor eléteszik, nemde? És már mehet is az extra költség a számlára.
2023. nov. 7. 07:51
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Valahogy rá kell venni a szülőket, hogy dolgozzanak magukon, mielőtt gyereket vállalnak.
2023. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Remek ötlet, itthon is bevezethetnék egy csomó helyen!
2023. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Alapvetően a szülő felelősége közösségi tereken, hogy, hogy viselkedik a gyerek. Dolgoztam boltban jó 6 évet, láttam jópár esetet, amikor a gyerek rongált, vagy kárt tett és mi is számolhattunk volna fel ilyenkor kárt a szülőnek, de mi elengedtük. Én ezzel egyet tudok érteni valamilyen szinten.
2023. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon az ős bevándorlók vilelkednek úgy!
2023. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6: A károkozás az megint más tészta.
2023. nov. 7. 07:55
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Hát a sok szülő aki elvan mintha mi sem történne miközben a gyerek üvölt megérdemli .. Tudom hogy Orbán kinyalja a seggeteket mert szültök egy CSOK-ért de nem mi kapjuk a pénzt hogy el is viseljük.
2023. nov. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mondom, ha ezt bevezetnék, akkor minden hétre jutna legalább egy olyan eset, amikor a rendőröknek egy étterembe kell kivonulniuk intézkedni, mert hogy balhé van egy família meg a dolgozók között, mert hogy a család szerint jogtalanul akarják nekik kiszámlázni a plusz díjat.
2023. nov. 7. 08:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!