Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ez minek minősül?

Szerintetek ez minek minősül?

Figyelt kérdés

A kedves feleségem folyton mindig azzal csesztet, hogy elveszi tőlem,tőlünk a gyámügy a lányunkat ha én továbbra is így játszok vele. De szerintem ez egyáltalán nem pedofilizmus mert ő szerinte meg az. Úgy szoktunk a lànyommal egy párszor játszani, hogy a hasát szoktam hangosan fújtatni ami neki is tetszik mert nevet rajta , akkor nagyon ritkán szoktam vele olyat , hogy én vagyok a kutya és felül a hátamra aztán utána egy kicsit megnyalom az arcát és a talpát itt a nyalogatásra értette meg arra , hogy én egyszer-kétszer hagyom a lányomnak , hogy megharapjon mert az még nagyon tetszik neki mikor viccesen felörjöngök neki fájdalmamban és ilyenkor meg azt hiszem ezekkel is , hogy én kibeszêlem ezeket a dolgokat holott valahol tudom , hogy csak válaszokra keresek de közben meg egy gyermeki énem is előugrik aki attól fél, hogy én ezzel kibeszêlem ezeket a dolgokat adnàtok részemre egy kis megerősítést és bizalmat légyszives kérlek titeket még fiatal apuka vagyok 30 év alatti. És olyan weboldalt is tudnátok küldeni , hogy ahol le annak írva mind azok a dolgok , hogy miért és mikor vehetik el jogilag a gyereket tőlünk ?

Sokat számítana köszönöm szépen



2023. nov. 14. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Játéknak.
2023. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülye feleségnek, aki túl sok amerikai műsort/fórumot néz/olvas.


További jó játékot a gyerekkel!

2023. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen átlagos és nagyon jó játék, semmi pedofílizmus nincs benne. Velem is így játszott apukám, anyukám és még a nagyim is, mikor kicsi voltam, még el is neveztük hancúr-pancúr - nak.

Vedd rá a feleségedet, hogy ő is játszon igy, ilyeneket a gyerekkel és akkor majd rájön, hogy milyen jó játék is ez. Tuti, ő is élvezni fogja/élvezné, ha kipróbálná!

2023. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2023. nov. 15. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!