Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az elélvezésnek nem kéne az...

Az elélvezésnek nem kéne az emberi test tiltott felhasználása tényállásához tartozni a BTK-ban?

Figyelt kérdés

Konkrétan akkor, ha a leány akarata ellenére van, vagy defektes lesz a Gyureksz.

Továbbá, ha egy nő ez ellen nem védekezik.



2023. nov. 22. 19:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

9-re:


A tanulmányt kell hamarosan beadnod, vagy az ejakulációdat?

2023. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 árokpart ***** válasza:
79%
Basszus a pszichiátrián ezek szerint van Wifi, bezzeg a kardiológián nem volt. Hihetetlen!
2023. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
az emberi test tiltott felhasználása az az amikor a diszkóban beletesznek valamit a piádba, bekómálsz és nem ébredsz fel soha többet mert a zugklinikán darabokra szedik a tested.... :D
2023. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Pintér László ***** válasza:
44%
Szóval az teljesen legális, ha szexelek egy Nővel aki nem akarja, hogy elélvezzek benne, hanem legalább vegyem ki a végén, de Én direkt csak azért is teli élvezem, és Ő ettől terhes lesz, vagy lenne, ha nem teszi ki Magát eseményutáninak vagy megkésve abortusznak? Vagy azt kamuzni, hogy van rajtam gumi? Vagy direkt lyukas gumival megdugni? Akarata-tudta nélkül okozhatok Neki esetleges terhességet? Ez teljesen legális?
2023. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Pintér László ***** válasza:
Aki lepontoz, az most őszintén! Miért pontozott le? Hát csak kérdeztem, szerintem a témához kapcsolódó dolgot. Nem jelentettem ki semmit. Egy kérdést ami kapcsolódik a tárgyhoz, azt miért kell lepontozni? Ez miért jó érzés?
2023. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd újra a tényállást.
2023. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10: A Magyar Köz(l)öny nem közöl tanulmányokat.
2023. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Amikor még én jártam az Egyetem térre, ilyen elvi tévedésekre elégtelen volt a válasz, mint amit a kérdező felvet. Persze azóta számos büntetős, meg Be. prof. meghalt, és lehet, hogy a döntően velem egykorúaknak minden mindegy. Akkor viszont zárják be az összes jogi kart inkább.
2023. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Pintér László ***** válasza:
Na de most akkor szabad egy Nőbe élvezni annak tudta és akarata nélkül? Nem terheli a Pasit semmilyen felelősség, ha úgymond titokban teherbe ejtette a Nőt?
2023. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19: de, gyerektartást kell fizetnie.
2023. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!