Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha megnyertem egy tartozási...

Ha megnyertem egy tartozási ügyet de az adósnak semmi nincs a nevén akkor rábsztam? A végrehajtó tehetetlen ilyenkor?

Figyelt kérdés

nov. 23. 09:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Nagy vonalakban igen. Volt egy ismerős előlegeket vett fel munkákra. Bíróság kimondta, vissza kell fizetni, de mivel semmi nem volt a nevén, nem is fizetett semmit vissza. Az már más, ha bizonyítható, hogy ez végett íratta át vagyonát. Például bírósági ítélet után gyorsan elajándékozta házát, stb.
nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Fantasztikus... 😐
nov. 23. 09:45
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
Hát... vannak szervei. A többit a fantáziádra bízom.
nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kiverik belőle? Sztem ez már nem a 90es évek.
nov. 23. 09:49
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
Hát te pedig a 90-es években ragadtál le, ha azt hiszed, hogy a szervek összeverve, roncsolva érnek valamit.
nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Akkor ne rébuszokban beszélj kérlek. Milyen úton tudnak eredményt elérni?
nov. 23. 09:53
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg mára sértetlenek lettek az emberek? Gondolod téged nem picsáznának meg, ha rossz embert versz át? Még németeknél is történnek ilyenek, pont magyarisztánban nem.
nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tehát van esélyem visszakapnom a pénzemet?
nov. 23. 09:56
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de az eddigi tanácsokkal börtönbe még simán kerülhetsz.

Az egyik a szervkereskedelmet ajánlotta, a másik pedig a súlyos testi sértést.

nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én teljesen hivatalos úton szeretném a pénzemet visszakapni. Az ügy végrehajtónál van. Csak arra voltam kíváncsi tudnak e tenni így is valamit hogy az adósnak tulképpen semmije nincs. A lakás sem az övé amiben lakik az autó sem amivel jár. Átlag magyar dolgozó polgár vagyok nem bűnöző.
nov. 23. 10:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!