Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy idegen embernek a...

Ha egy idegen embernek a nevére érkezett nemzeti konzultáció az ingatlanom címére, akkor gyanakodhatok arra, hogy valaki jogtalanul bejelentkezett az ingatlanomba? Jól gondolom, hogy a kormány a lakcímnyilvántartóból szerzi be az adatokat?

Figyelt kérdés
2023. nov. 24. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Valamit elcseszett a rendszer, én nem aggódnék, ha eddig nem jött és ezután se jön más.
2023. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Gyanakodni bármikor bármire jogod van, csak értelme nincs.
2023. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az új törvény szerint simán bejelentkezhet bárki hozzád. Ezt a törvényt a választási csalások legalizálására hozták.
2023. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3. A bejelentkezéshez kell a tulajdonos aláírása, persze azt lehet hamisítani.

Az új törvény száma?

2023. nov. 24. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

4: Ne vedd komolyan, valami hülye ellenzéki konteós.


Ha érdekel, mint szolgáltatás, itt megnézheted:


[link]

2023. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

#4 nyilván ez is konteó meg féknyúz:

[link]

2023. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem már annyira korrupt és szar a rendszer hogy azt már a fideszesek sem hiszik el, ezért vannak örökös tagadásban.

Egyébként be kellene ismerniük maguknak, hogy ők a magyar nép legnagyobb ellenségei.

2023. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ötletem sincs ez a bejelentkezés dolog törvényi hátteréhez.


Egy dolgot tudok ami számomra nagyon fura volt.

Vettem egy ingatlant. Bementem az okmányirodába egy halom papírral, hogy bejelentkeznék.

Sorra kerülök, leülök, elmondom mit akarok.

Megkérdezem milyen papírt adjak, majd közli, hogy semmilyet, itt egy formanyomtatvány, töltsem ki.


5 perc múlva az új lakcimkártyám az általam megadott címmel ott volt. Ötletem sincs, ellenőrzött e bármit bármilyen nyilvántartásba, de nekem semmilyen papírral nem kellett igazolnom.


Engem nagyon meglepett.

2023. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Orbán és a fidesze eljutott arra a szintre hogy már többet árt a Magyar embereknek mint amennyit használ. elkezdett repedezni orbán tákolmánya remélem hogy rövidesen a fejére is omlik.
2023. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztek a volt román diktátorra? Az is mindig mondta, a külföld az ellenség, miközben szétlopta az országát, aztán kivégezték.
2023. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!