Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek hogy visszakapjam...

Mit tehetek hogy visszakapjam a pénzem?

Figyelt kérdés

Egyetemre nyertem felvételt. Szeptember elején befizettem 50.000Ft értékű "regisztrációs díjat " viszont beiratkozásra már nem mentem el,mert közben történt valami ami miatt nem tudom elkezdeni az egyetemet. Így hallgatói jogviszony nem jött létre. Az egyetem azóta sem fizeti vissza a regisztrációs díjat. Telefonon és e-mailben is csak azt mondják,hogy több időbe telik az utalás. Szerintem le akarnak rázni vagy bíznak abban, hogy elfelejtem.

Mit tehetnék?



dec. 9. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Töltsd le a katonai szolgálatod.
dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mire fizetted a regisztrációs díjat? Miből gondolod, hogy visszakaphatod?

Bocs, nem értek hozzá, de ha jogos, járj utána. (Írj hivatalos tértivevényes levelet a tanulmányi osztálynak. Aztán ha kell, a dékánnak, majd a rektornak.)

dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem járna vissza, akkor nyilván arra hivatkoznának. Nem valószínű, hogy trükköznének, egyszerűen csak az adminisztráció sok intézményben tényleg lassan működik.


Érdemes írásban kérni a válaszokat, akkor van bizonyítékod róla, hogy mikor és mit mondtak, ez alapján könnyebben tudsz később reklamálni.


Tőlük kérdezd meg, hogy mire számíthatsz, mikor kapod vissza, hiszen ők valószínűleg gyakrabban találkoznak vele, mint mások.

dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csoda, ha van esély visszakapni
dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!