Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy nő feljelentett zaklatásér...

Egy nő feljelentett zaklatásért, de nem lesz elég bizonyíték a lecsukásomhoz ?

Figyelt kérdés
Van egy megérzésem, hogy meg akar veretni , vagy mérgezni. Már felszerelkeztem viperával, sokkólóval, boxerrel. Ha ezekkel megvédem magam és meghal valaki akkor lecsuknak ? Vagy nem enyhítő körülmény ?

jan. 1. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Tudtommal egyiket se használhatod jog szerint. Olyan, mintha fegyverrel támadnál. Ha valaki meghal, nem lesz enyhítő körülmény. Miért nem olyat használsz, ami törvényes?

Vagy csak nem kéne nőket zaklatni. Az is egy jó megoldás, ha egyszerűen normálisan viselkedsz.

jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Nem a témához tartozik csak egy kicsit.Nekem a kocsimba egy samu kalapács van belerakva de nem az a kicsi hanem a brutál nagy fajta én se vagyok kicsi azt azért leírom.

Közlekédsi vagy egyéb élethelyzetek barátságos lezárására van odarakva.

Egyszer kellett elővennem még jó pár évvel ezelőtt.

Pirosnál mellémállt egy fekete bmw bömböltette a zenét majd átnézett két borsodi napbarnított honfitársunk és beszólogatott.Zöldnél elgyorsultak majd elémbevágott satufék alig bírtam megállni.Kiszálltak mindketten hogy mi van nem tudok vezetni.Mondom nekik van fedélzeti kamera mindent vesz de nem érdekelte őket.előkaptak két konzervnyitó méjkrémkenő bicskát.Mondtam nekik mindjárt mutatok valamit.Elkaptam a samut láttam ahogy nílik mindkettő pupillája majd párszor megsuhintottam a levegőbe a srácok még a májkrémkenőt is eldobták úgy beugottak a kocsiba és elhajtottak.

jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért zaklattad?
jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert feljelentést tesz nem csuknak börtönbe. Ha van távolságtartó határozat és te ennek ellenére oda mész zaklatni, akkor igen. Ilyenért már járhat. Van ismerős aki emiatt került be a bv be.
jan. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinaltal a novel,hogy zaklatasnak minosul?


Ha feljelent ,akkor mar nem tud megveretni se megmergeznk,mert o lesz az elso szamu gyanusutott vagy felbujto!!

jan. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 Ez elég kamu szagú. Dolgoztál már amúgy 5kilós samuval? Mert én igen. Az nem az a szerszám, amit csak úgy suhintgatsz a levegőben.

Közel harcra meg nettó alkalmatlan. Mire megemeled 3szor szúrnak oldalba a májkrémkenővel.

jan. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Épp egy nyilvános fórumon ismerted el, hogy zaklaztad, és hogy "véletlenül önvédelemből" képes lennél megölni, illegális fegyverekkel.

Szerinted....?!


Elég, ha az online tevékenységed megnézik. Törölt üzeneteket pikkakk visszaállítanak. Biztos, hogy lesz ellened bizonyíték, ha ennyire hülye vagy.

jan. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Trollszempontból erősen indul ez az év is...
jan. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!