Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » YouTube felhasználási feltétel...

YouTube felhasználási feltételek: nem vonatkoznak mindenkire egyformán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintem ez inkább jogi kérdés.

A youtubube "supporting criminal organizations" címén letörölt két videómat, amiket a gázai háborúról csináltam. Annyi volt a bűnöm, hogy az izraeli nyilatkozatok mellé bevágtam részleteket a Hamász szóvívőjének a nyilatkozataiból is. Megpróbáltam fellebbezni de perceken belül jött az elutasító válasz. Az Al Jazeera és az Al Araby csatornák youtube oldala tele vannak ezekkel! Rájuk akkor nem az ÁSZF vonatkozik?


Ez nem cenzúra?

előre bocsájtom, nem támogatom ezeket a szervezeteket, de az úgy fair, ha a másik oldal is megszólal.


Nem kioktatást kérek, hanem konkrétumokat.



jan. 12. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Felveszed a Youtube londoni irodájával a kapcsolatot, és vállalod a személyazonosságod valamint igazolod, hogy a megfelelő jogi képviselettel rendelkezel és így hitelesítteted a csatornádat. Viszont ezek után büntetőjogi felelősséged van a feltöltött anyagokkal kapcsolatban. Ez már nem a hobbisták játszótere.

Minden létező eszközzel igyekszik a Google elkerülni, hogy ezek a szervezetek youtube felületét használják a nézeteik terjesztésében.

jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy nehéz téma, mert a HAMASZ-t sok állam terrorszervezetnek tartja, így nem garantálják az egyenlő feltételeket a megszólalásnál.
jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!